MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
17 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 ay
80-90 bin bandında premium araç tavsiyesi
Merhaba 80-90 bin bandında otomatik vites eski kasa temiz premium araç tavsiyesi verebilecek var mı km aşırı yüksek olmayacak şekilde şöyle söyleyim hani bu motor için bu km sorun değil denilebilecek şekilde hangi araçları bulabilirim suv tarzı araçlarda olur


A6 aldık ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim, demek ki bulunabiliyormuş ... Diğer arkadaşlarda az bilgi sahibi olmuşlardır umarım...
geçen yıl
Oyun için en iyi telefon hangisi
Merhaba arkadaşlar uzun süredir iPhone 6s kullanıyorum ve mobil oyun oynamayıda seviyorum telefonu değiştirmeyi düşünüyorum 5g teknolojisinide içeren bir telefon önerisi yapabilirseniz sevinirim. İmkanım olsa iphone pro max alırdım ama fiyatı yüksek ve 5g yok.
geçen yıl
20 m'2 oda için tv ses sistemi önerisi
Merhaba 20 m kare oda için bir ses sistemi tavsiyesine ihtiyacım var bu işlerden hiç anlamam ama film izlerken ses konusunda sıkıntı yaşıyorum sanırım kulaklarımda da problemim var ama şimdi gidip baktıramam. Öyle ahım şahım bir şey olmasına gerek yok hatta ucuz olması tercihim Tv duvara asılı
2 yıl
2 yıllık aof den 4 yıllık lisans tamamlama
2. üniversite olarak web tasarım ve kodlama okuyorum bu bölümden gene Aof yönetim bilişim sistemlerine tamamlamak istiyorum fakat bunun prosedürü nedir nasıldır, kaçıncı sınıftan başlanılıyor bilen yardımcı olabilirse çok sevinirim.
2 yıl
Kısa mesafe günde max 10 km 20000-25000TL bütçeli araç tavsiyesi istiyorum
Merhaba, çalıştığım iş yerinde servis için artık ücret almaya başlayacaklar, kızımın okuluda mevcutta servis var ve kullanıyor hal böyle olunca servislere vereceğim parayla araç almak daha mantıklı gelmeye başladı. Birde gelecek sene okul değiştirmeyi düşünüyoruz, böyle olunca düşündüğümüz okullar için iş saati ve okul saati karmaşası olmaya başladı.

20000 -25000 TL civarı mümkünse öncelik olarak otomatik vites araç tavsiyesi yada böyle bir özellik var mı bilmiyorum ama en azından otomatik vites olmayıp yokuş kalkış desteği olan bir araç olabilir. En son tamamen manuel de olabilir. Son olarak araç, kızımla beni eşimi yolda bırakmasın yeterli.

Araç model tavsiyesi yapacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Edit: ikametgah, Ankara ve yokuşları
2 yıl
2012 FD6 Civic satsam yerine ne alabilirim?
Merhaba, 2011 kasa ama 2012 çıkışlı FD6 model Honda Civic sahibiyim, olaki arabamı satsam gene alacağım araba honda olurdu diyordum fakat 0 alma şansım yok son kasadaki çıkan göçük sorunlarından dolayı öyle bir düşüncem yok. FD7 modellerin tipi hoşuma gitmiyor.

Bu durumda hangi marka model araç alırdınız?
2 yıl
YKS Başvuru Sınava ilişkin bilgiler ?
Merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var, ben lisans mezunuyum, aynı zaman 2. üniversite kapsamında AOF önlisans okuyorum, fakat bu sene tekrar sınava girmek istiyorum, fakat başvuru yaparken "Sınava ilişkin bilgiler" alanında aşağıdaki soruları soruyor buradaki bilgilerde ne seçmek gerekiyor.

1 Bir ortaöğretim kurumunun son sınıfında okumaktayım
2 Bir ortaöğretim kurumunun son sınıfında beklemeliyim
4 Bir ortaöğretim kurumunu bitirdikten sonra herhangi bir yükseköğretim programına yerleştirilmedim
5 Bir yükseköğretim programına (sınavsız geçiş dâhil) ÖSYM'ce yerleştirildim fakat kayıt olmadım
6 Bir yükseköğretim programına kayıtlıyım
7 Bir yükseköğretim programını bitirdim
8 Yükseköğretimden kaydım silindi
2 yıl
Havuz için palet ve snorkel tavsiye istiyorum
Merhaba, başlıkta yazdığım gibi havuz paleti; "bu ucu kısa olanlardan" ve eğitim şnorkeli tavsiye edebilecek olan var mı?
2 yıl
A++ ile A+++ maliyet farkı?
Merhaba pek anlamıyorum buzdolabı almayı düşünüyorum fakat A++ ile A+++ arasındaki fark maliyet açısından ne kadar olur yani yıllık olarak ne kadar bir fayda sağlamış olur.
2 yıl
LG LM760S Conax Modül Kanallar Eksik
Arkadaşlar LG LM760S marka tv sahibiyim teledünya conax modül taktım arama yaptığımda sadece 75 tane kanal çıkıyor star tv vs çıkmıyor bütün kanalları çıkartmanın bir yolu var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.