Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
16 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
ITU Uçak
Mf-4 7073 ile uçak gelir mi?
6 yıl
Cep Telefonu Tavsiyesi
Merhaba. Yaklaşık 4 senedir Galaxy s2 kullanıyorum ve artık değiştirme zamanı geldi. Almisken yine uzun süre kullanacağım bir telefon almak istiyorum. IPhone 6 , S6 Edge ve Note 5 şuan aklımda olan telefonlar.
7 yıl
Standart Sapma Sorusu
Sorudan aklımda kalanı yazıyorum: 2 tane şehir var. Bu şehirlerde 1 haftadaki trafik kazalarının tablosu veriliyor.Bu şehirlerin aritmetik ortalması eşit ve 1. şehrin standart sapması 2. şehrinkinden daha fazla. Hangi şehirde risk daha azdır?
7 yıl
Milli ve manevi değerler ingilizceye çevirmek
"Milli ve manevi değerler" ingilizceye nasıl çevrilir?
7 yıl
Wireless modeme bağlanamıyorum
Evdeki Wireless modeme bağlanamıyorum arkadaşlar her yeniden bağlanmak istediğimde modemi tekrar açıp kapamam gerekiyor. Ilaci var mıdır bunun yosa yeni modem mi almam gerek?
7 yıl
Playstation 4 Amerika'dan almak
Merhaba ps4 ü Amerika'dan bir tanıdığa getirmek istiyorum. Fakat konsolda blinking blue light gibi sorunlar var. Alacağım konsolda böyle bir sorun çıkarsa geri yollamayi nasıl yaparım? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
7 yıl
Deneme
Deneme
7 yıl
Şu zamanda Ps3 alınır mı?
Daha önce 2 tane aldım ve sattım arkadaşlar ama şuanppişman oldum. GTA V için istiyorum en fazla. Bazı arkadaşlarda GTA V ten sıkılmalar falan olmuş ben de aldığıma pişman olur muyum sizce? Elimde bayağı oyun birikti plustan dolayı. Ve 650 Tl ya Ps3 Super Slim 12 gb (500 gb a upgrade edilmiş) + 2.kol + GTA V+1,5 sene garanti alınır mı? Iyi forumlar.
7 yıl
YGS Konu Anlatımlı Kitap Önerisi
Elimde konu anlatımlı olaral Geometri, Kimya ve Türkçe Fem Simetriler var. Simetrileri full alacaktım fakat hepsi beğenilmemiş. Fizik, Biyoloji, Matematik ve Coğrafya YGS için konu anlatımlı hangi kitapları tavsiye edersiniz?
8 yıl
Denemelerde Zaman Yetmiyor Yardım Lütfen
11. Sinfim ve ygs ye çalışmaya daha başlamadım 15 tatilde düşünüyorum. Birkaç hafta önce Fem, final, kültür gibi dershanelerin sınavlarına katıldım ama hic birini tam olarak bitirmedim. Okulda hocaya sorduğumda daha fazla soru çöz gittikçe hızlanırsın dedi.Pek de doyurucu gelmedi bu cevap açıkçası. Sorunum soruları çözmekle değil az buz çözüyorum lakin zamanı yetiremiyorum. Ne önerisiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.