Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
10 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
yapışkanlı altlık nereden bulabilirim?
Arkadaşlar, elektronik cihazların falan içinden çıkan ve cihazın altına yapıştırılıp biraz yukarıda durmasını sağlayan yapışkanlı altlıklardan nerede bulabilirim? Genelde 4 adet çıkar alt kısmına yapıştırılmak için siyah köpük gibi olanlardan?
5 yıl
93 doğumlu ve asker kaçağı biri okula kayıt yaptırabilir mi
arkadaşlar 93 kasım doğumluyum ve asker kaçağı sayılıyorum.

Bu sene üniversite sınavına girip 2 senelik bölüm kazandım..

kayıt için askerlik durum belgesi isteniyor..

şimdi ben askeriyeden kayıt için belge alabilir miyim?

belgeyi aldıktan sonra okula kayıt yaptırıp askeriyeden tecil yaptırabilir miyim?

edit: arkadaşlar az önce askerlik şubesinden geldim, ben açık lise mezunuyum yakın zamanda açık liseden mezun oldum ve lise diploması ile 2 sene tecil ettirme hakkım varmış. 2 sene tecilimi yaptırdım ve belgeyi aldım. Yarında okula kaydımı yaptıracağım..

Konuyu takip eden arkadaşlar var, tam olarak yardımcı olamasam da, belki bu tecil olayının yardımı dokunur. Dün yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
5 yıl
d-smart çanağı ile digiturk türksat izleyebilir miyim?
selamlar.. Hali hazırda kullandığım d-smart antenim var. Acaba türksat digiturk'e başvuru yapsam aynı çanak ile izleme imkanım var mı? Tivibu ve d-smart'ı aynı çanak ile izliyorum.
5 yıl
Turksat ve eutelsat çanak yönleri digiturk
Arkadaşlar merhaba. Eutelsat digiturk başvurusu yaptım servis geldi fakat çanağı bakması gereken yöne doğru çevirdiğimizde önüne engel çıkıyor ve kuramıyoruz (eutelsat için).

Şuan hali hazırda d-smart ve tivibu kullanıyorum onun için çanak var ve baktığı yönde sıkıntı yok..

Acaba türksat digiturk kurdursam oda aynı yöne mi bakar..? Eğer d-smart ile aynı yöne bakıyorsa sıkıntı yok o kısma çanak kurulabilir. Fakat eutelsat sıkıntı çıkardı.. Bilen varsa bir yardımcı olsun lütfen..
8 yıl
Online müzik dinleme programı...
Macbook için, şöyle appstore'dan indirebilecğeim online müzik dinleme programı var mıdır arkadaşlar? Grooveshark gibi spotify gibi?
9 yıl
TEB ''ÜniversiTEB'' kredi kartı.
Arkadaşlar 03.10.2012 tarihinde internet üzerinden ''ÜniversiTeb'' kredi kartına başvuru yaptım. Başvuru sonrası şu telefona öğrenci kimliğiniz ve nüfus cüzdanınızı fax olarak gönderin diye bir not çıktı ve bende 04.10.2012 tarihinde saat 17.00 gibi fax'ı gönderdim. Bu sabah TEB'in sitesinde ''başvurum nerede'' butonuna tıklayıp başvurumun onaylanıp onaylanmadığına baktım ve ''kartınız değerlendirildi ve basım aşamasında'' yazdığını gördüm, az önce tekrar girdim ve ''kartınız kuryeye verilmiştir'' yazıyordu. Şimdi burada kafama takılan hafta sonlarını tatil günü olduğundan dolayı saymassak. Cuma ve pazartesi ve bugün yani 3 gün geçmiş oluyor başvurunun üzerinden. 3 günde kredi kartının onaylanıp kuryeye verilme olasılığı var mı?
9 yıl
AÖF öğrencisi kredi kartı alabilir mi?
Arkadaşlar açık öğretim fakültesi öğrencisiyim. Ayrıca müzisyenlikten parada kazanırım (düzenli olmasada gelir işte biraz) ama bu geliri belgeleyemiyorum. Yani gelirim yok diyebiliriz. Bana kredi kartı verebilecek banka var mı? 300-500 arası limit olsa yeterli. Yaş 21
11 yıl
4.nesil ipod touch şarjı...
Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık 1 hafta önce sıfır 4. nesil ipod touch aldım. Ve oyun oynadığımda, örneğin bugün şarjı tamamen dolu iken 1 saat 15 dk kadar ''Real Racing 2'' oyununu oynadım. Ve şarjım %25 kaldı. Acaba bu normal midir? Bilgi verebilecek olan arkadaşlara teşekkür ederim.

ve son olarak acaba ekran ayarları vs. ile şarjın ömrünü uzatmak mümkün mü? Örneğin arka plan ışığını biraz kısmak gibi?
11 yıl
Sennheiser HD 438'mi , HD 202 II'mi ?
Arkadaşlar bugün bir teknomarketten bu iki kulaklığa baktım.
Fiyatları; HD 438 : 120 lira ( indirimde, normal fiyatı 170 - 190 arası ). HD 202 II : 148 lira.

İki kulaklık arasında kaldım.Tamamen müzik dinlemek için bir kulaklık almak istiyorum. Ipod Touch 4g kullanıyorum.Bu kulaklıklar ile ilgili bilgi sahibi olan kullanan varsa sadece fikirlerini yazması yeterli olur.Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.