Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
11 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
...
...
5 yıl
CHP'li Özgür Özel "Oy hırsızlığına imkan yok" demişti
CHP'li Özgür Özel referandum öncesi CNN Türk televizyonunda katıldığı programda “SEÇSİS denen sistemde herhangi bir hırsızlığa imkan yok" demişti.
GİRİŞ19.04.2017 14:07GÜNCELLEME19.04.2017 14:13

Özel "Oy hırsızlığına imkan yok" demişti
Referandumda sandıktan 'evet' çıkması üzerine sandıklar 'hayır' cephesinde seçime hile karıştırıldığı iddiaları ortaya açılmaya başlandı. Gelişmeler üzerine CHP Yüksek Seçim Kurulu'na başvurarak referandumun iptal edilmesini istedi. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven ile görüşen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Erdal Aksünger, “İlk beklentimiz Yüksek Seçim Kurulu’ndan, gerçekten ya bu hilelerin hepsinin bertaraf edilmesi ya gerekenlerin ortaya koyulması ve referandumu iptal etmesi” dedi.

Ancak oyların çalındığını iddia eden CHP'lilere en güzel yanıt arşivden çıktı. Referandumdan daha birkaç gün önce CHP Başkanvekili Özgür Özel'in CNN Türk televizyonunda söylediği "Oy hırsızlığına imkan yok" açıklaması sosyal medyanın gündemine oturdu.


HIRSIZLIĞA İMKAN YOK

SEÇSİS sisteminde oy herhangi bir oy hırsızlığına imkan olmadığını dile getiren Özel şunları kaydetti: "Bir kere şöyle bir şey üretiliyor. Ne olursa olsun evet çıkacak. Öyle bir şey yok. Böyle dambır dambır hayır oyları anketlerde de çıkıyor, çok da rahat! Oylar çalıncakmış bilmem ne. Hele hele bir sürü yalanlar. Hepsi hayırcıları sandıktan uzak tutmak yıldırmak korkutmak aman ben gitsem de gitmesem de sonuç değişmeyecek yılgınlığını yaratmak için büyük provakasyonlar

Bir kez herkes sandığa gidecek. Biz partimiz olarak bütün sandıklarda örgütlüyüz. SEÇSİS denen sistemde herhangi bir hırsızlığa imkan yok. Aynı sistemi kurduk karşılaştırıyor. En ufak bir uyumsuzlukta alarm veriyor. Bir tane oyu çaldırmayacak güçte kararlılıkta ve organizasyondayız. Bunu sadece biz yapmıyoruz. Bir çok parti yapıyor. Vatandaş oyunu verecek koruması bizden.

Özel'in bu sözlerinin ardından CHP'nin yaptığı itiraz başvurusu tartışma konusu oldu.
6 yıl
800 lt ve üstü buzdolabı tavsiye
merhaba arkadaşlar, ekstra derin dondurucu almak istemiyorum, aile de zamanla genişlerse yetmezse diye de düşünmek istemiyorum, 2 kapılı 4 kapılı fark etmez yer sıkıntısı yok paraya kıyıp bir kere alıp uzun bir süre rahat etmek istiyorum. lg ye büyük sempatim var. yenileyecek olsam neredeyse bütün beyaz eşyayı lg alasım var. acaba bu kadar sempatiyi hak ediyor mu sizce. tavsiyeleriniz nelerdir.
10 yıl
SD YAYIN İÇİN 2. EL HUMAX IRCI 5400 MÜ 5400Z Mİ YADA IBM İŞLEMCİLİ BİR GOLDMASTER MI_?
herkese selamlar,


albani ve serkangüzel hocalarımında tavsiyesiyle bimekksten 1303 e panasonic p42g20e aldım. şimdi bunun yanına bir uydu alıcısı lazım. arkadaştan idarelik aciko isminde bir uydu alıcı kullanıyorum goldmaster altın uçlu skart ile.

sorum şu, daha iyi sd kalitesi için humaz ırcı 5400, 5400z yada ibm işlemcili goldmaster serilerinden hangisini tavsiye edersiniz. yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.