Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
U

Yüzbaşı
31 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
7 gün
Asker Maaşım Hiç Yatmamış

Merhabalar,

Dün itibari ile terhis oldum. Ne acemedi ne ustada banka için bilgilerimi aldılar. Ben de şöyle düşüm, zaten ziraat hesabım ve kartım var herhalde bilgilerim ellerindedir otomatik maaş hesabı açarlar. Gelen maaşlara dokunmam çıktığım zaman harcadığım kendi paramın üstüne toplu koyarım dedim. Bugün ziraat bankası internet bankacılığından baktığımda maaş hesabım yok.


Ne yapmam gerekiyor? Maaş hesabım bildirilmediği için maaşımı alamayacak mıyım? Yoksa internet bankacılığında mı gözükmüyor? Bilen birisi varsa yardımlarını bekliyorum

U
3 yıl
Haksız yere fatura geldi
Arkadaşlar iyi günler,
15 Ekim 12.59'da vodafone red 20 tarifem bitiyor otomatik uzatma mesajları geliyordu. Bende başka bir operatöre geçmek istiyordum. (RED 20 kullanma nedenim evimde internet olmamasıydı geldi). Vodafone müşteri hizmetlerini aradım kaç defa uzatmayın başka servise geçicem diye hep not aldık not aldık diye cevapladılar. Sonra 15 Ekimde tekrar arayıp (ses kaydını aldım) uzatmamalarını iptal etmelerini yarın başka operatöre geçeceğimi anlattım. 16 Ekim 6.40 gibi başka servise geçtim. Vodafone bugün bana fatura kesmiş. En fazla ay içinde 6 saat açık olan hattıma 1 aylık fatura kesilmiş. Birincisi defaatle uyardım. İkincisi başka operatöre geçtim kullanmadığım günleri nasıl kesebilir ? üçüncüsü keseceksen 6 saatlik kullanım bedelini yansıt FATURA TUTARI/30 GÜN/4 gibi. Şimdi sizden ne yapabileceğimi öğrenmek istiyorum ? Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
U
4 yıl
Sanırım internet geldi ?
Merhaba arkadaşlar bu sabah kapının önünde bulunan türk Telekom logar kapağından içeri hat çektiler resimde göreceğiniz gibi siyah kablo bugün bağlandı. Çalışanlara sordum internet geldi dedi ben emin olamıyorum acaba anlayam biri yorum yapabilir mi ?

U
4 yıl
Bazı Kanallar HD değil
Merhabalar Digitürk Vestel kampanyasından 1 yıl sporun yıldızı paketi hediye geldi lakin Nat Geo Wild Hd gibi kanallar Hd gözükmesine rağmen resmen çöp görüntü veriyor bein sports 1 hariç diğer spor kanallarıda öyle acaba olay nedir ? Yardımlarınız için teşekkür ederim
U
6 yıl
Icloud klasör sorunu
merhaba arkadaşlar
sorunum finder da solda üst köşede bulunan favoriler kısmından icloud dosya kısayolunu kaldırdım nasıl geri getirebilirim.
U
6 yıl
Google Drive Senkronizasyonu
Arkadaşlar Merhabalar,
Macbook Pro sahibiyim Bulut programı olarak Google Drive kullanıyorum,
benim sorunum şu Google drive otomatik senk. açıkken dosyaları direk bilgisayara kayıt ediyor malumunuz bulut kullanma nedenlerimizden biri fazla dosya yükünü azaltmak,
otomatik senk. kapatınca bu seferde program üzerinden dosyalarıma erişemiyorum.
Benim isteğim Google Drive dosyaları Mac'e kayıt etmesin ben program üzerinden istediğimi açayım
böyle bir şey mümkün müdür ?

Şimdiden Teşekkürler
U
7 yıl
Ücretsiz 0 ve çok çok az kullanılmış kitap dağıtımı
(İYİ OKUYUN)
Elimde,

Fem Simetri YGS Matematik Set (1-2-3)[b(1 Kitabın Temel Kavramları testi yırtılıp alınmıştır daha eksik yoktur)(egeonur35 verilmiştir)

Sıfır Fem Simetri LYS+YGS Coğrafya
Sıfır Fem Simetri YGS Felsefe
1 konusu (3-5 sayfa) kullanılmış Fem Simetri YGS Geometri
İlk Konusu çözülmüş Beyaz Fem Geometri Soru Bankası

Bulunmaktadır.TAMAMEN ÜCRETSİZ BİÇİMDE ve DURUMU OLMAYAN ARKADAŞLARA dağıtılacaktır.

Bu konuda ne yazık ki seçici olacağım,
Arkadaşlar lütfen bakın lütfen durumu kötü olan arkadaşlar yazsın çünkü ülkemin insanına tam güvenemiyorum,iyi niyetimi suistimal etmeye çalışacak insan çok ne yazık ki.

İstanbul/Sarıyer'de oturmaktayım,Elden teslim etmek ilk tericihim eğer ki kargo isteyen olursa (biraz pahalı olur sizin için) kargolayabilirim

Lütfen Özelden PM gönderin ve SAMİMİ OLUN
U
7 yıl
İstanbul Üniversitesi İşletme sorunsalı
U
7 yıl
İÜ 4 Tane İşletme sorunsalı ?Arkadaşlar 4 tane işletme bölümü çıkıyor 1.ingilizce 2.normal 3.? 4.? nedir acaba ? bilen var mıdır ?
U
7 yıl
TM 60-70 Bin Sorunsalı
Öncellikle herkese merhabalar,
Tm1 72bin Tm2 61 bin Tm3 51 bin olan birisiyim

Kafamda iktisat bölümü var (aslında pdr-psikoloji vardı ama bu sıralamayla imkansız)
İstanbul ya da Yıldız Teknik yazmayı planlıyorum ikisi de geliyor gibi ikiside Türkçe bölümler İngilizceleri tutmuyor.Türkçe olması Erasmus olanağını kaldırır mı ?
İlk yıl İngilizce kursuna gidip biraz dişimi sıkarak 1 yıl içinde ingilizcemi iyi seviyelere getirmeye çalışsam Erasmus'a gidebilirmiyim ?

Yoksa Kursla falan uğraşmayıp Ondokuz Eylül ve Ege İngilizce olarak gideyim ?

Şimdiden Cevaplar için teşekkür ederim
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.