Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
17 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
Dilenciye bağırmak
Akşam-ı şerifleriniz hayırlı olsun beyler bayanlar.Bir olayı paylaşmak istiyorum sizinle.

Arkadaşlardan ayrıldım eve geliyordum.Yorgunluk,açlık,stres derken sinirlerim hayli gergin.Kırmızı ışıkta durunca yaşını(boyundan anladığım kadarıyla) 13 civarı olarak tahmin ettiğim bir çocuk yaklaştı.
Yanlış anlaşılma olmasın,vicdani duygularım gereğinden fazla çalışır.Bu nedenle dilenciyi hor görme türü bir huyum yok(belkide düpedüz aptallık bu).Ancak bu çocuk ilk önce cama hafif bir tıklatmayla ''abii paraaa'' diye bir nara attı,ardından camı tekrar tıktıklamaya başladı.Evet,şükür dilenmeden güzel bir hayat yaşayabiliyorum ama dilenmenin de bir adabı olmalı bence.Bu o sırada içimden geçirdiğim bir cümleydi,başta söylediğim sinirlerimin gerginliğinin artması çocuk tıktıklarının camı kırma girişimi sayılabilecek boyutlara ulaşması ve ''abiii paraaa''nın yerini ''lan şiişşşt'' ve buraya yazamayacağım hafif dereceden bir küfür aldı(insanların üremek için uyguladığı bir eylemin argolaştırılmış ve tehditkar bir versiyonu).

Bir an kendimi kaybedip avazım çıktığı kadar bir küfür savurdum(merak ederseniz küfür:git kelimesinin argolaştırılmış versiyonu).Şimdi iyi de bunu bize niye anlattın? sorusunun cevabında sıra.Hem vicdanım sızladı biraz hem de huzursuz oldum.Huzursuzluğumun nedeni ise her gün geçtiğim bir yer ve çocuğu bir daha görmek istemiyorum,ayrıca 10 metre ötede benzerliklerinden abisi olduğunu düşündüğüm bir elemanın grubu var(büyükçe biraz,kapkara bi' şey).Araba ışıkta durur bu çocuk beni tanır sonra vay efendim senin bize diss atmışsın diyerekten çullanmalarından da korkumuyorum değil.

Olayla ilgili yorumlarınız nelerdir beyler?
9 yıl
Beyler Acil Yardım(Arı İçerir)
Beyler malum havalar sıcak açtım camı keyfime bakıyorum bi baktım bızz bızz arı çıkartmayı denedim çıkmadı.O geldi ben ittim o geldi ben ittim sonunda bi tane matematik soru bankasınyla vurdum buna bit tane bız bız yaptı pusuya çekildi şu an hafif uçuşlar yapıyo ama 10 dakikadır ses yok nasıl bulup atarım bu mereti?
10 yıl
Hızlı bir soru
Beyler sabah 9 daki istanbul trafiğiyle dudulludan kadıköye gitmem ne kadar sürer?
10 yıl
Bugün Tuvalette Dayak Yedim
Selamın Aleyküm arkadaşlar,bugün dallamanın teki tuvallette sigara içiyodu bende gittim bunu şikayet ettim,sonra bu tenefüste geldi tam işemenin en güzel yerindeyken dayandı sırtıma yok efendim neden ispiyonlamışım falan filan.Sonra bu beni boşluğumda yakaladığı için tabi azıcık tokatladı.Şimdi bu çocuk uzaklaştırma aldı,okula geldiği gibi adam toplayıp bi güzel dövdürmeyi düşünüyorum,sizin önerileriniz neler?
10 yıl
Kadıköy' e nasıl giderim???
Merhaba beyler bayanlar,bir organizasyona katılmak amacıyla İstanbul'a gidicem,ben Zonguldaktan otobüse binince nerde inicem(istanbul cahiliyim),nerden nereye geçip oraya varıcam?

Unutmadan İstanbul'un neresinde şeftali bulurum?
10 yıl
Beyler bir şarkı(?) vardı
Hani kamera şakaları yaparken ikide bir çalan bir şarkı:

dı dı tıkıtıkı dı dı tıkıtıkı dıddırdırıdıdı
10 yıl
Kayseri'yi bilen kardeşlerim bakın hele
Beyler Kayserideki mobilya fabrikalarını olumsuz etkileyen nedenler lazım(evet çok saçma).Şöyle Kayseride çevreyi kirleten vb. şeyler varsa bir yardımcı oluverirseniz sevinirim
10 yıl
Bi çizgi film vardı Fox Kids'te
Biri konu açınca nostaji oldu.Fox Kids'te yayınlanıyordu sanırım,kızın teki kaçırıldıydı galiba,iki tane adamda trenle bunu arıyodu.bakalım bilen var mı
11 yıl
Beyler DH ünlü oldu
.


Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
11 yıl
DH LoL:
Salı pazarına dönmüş,günde 1-2 adam account satmaya çalışıyor,hayırdır olay ne?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle