Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
Y

Onbaşı
08 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
5 yıl
Topçu olan var mı ve A grubu sağlık sıkıntısı? Ydk. Subay engeli mi?
Merhabalar arkadaşlar, öncelikle hepimize hayırlı olsun. Ankara ve Kıbrıs çıktı bana. Aklıma iki soru takıldı. Topçu olarak ne yapılacak ve A Grubu sağlık kodu mevcuttur deniliyor. Ben sağlık muayenesini 2 yıl önce olmuştum ve aradan 2 yıl geçti. O zaman 2 kilo eksiğim vardı fakat şuan tam bunun için midir? Ve bu galiba Yedek Subay olmamı engelledi? Doğru mudur?
Y
5 yıl
Evlilik hediyesi yardımlarınız lazım :/
Merhabalar arkadaşlar, benim kız arkadaşım Polonya 'da ve evleniyor. Düğününe davet etti fakat maddi olanaklardan dolayı gidemeyeceğim. Ben de ona düğün hediyesi yollamak istiyorum. Hem işlerine yarayacak hem Türkiye-Polonya kardeşliğini pekiştirecek bir hediye olsun diyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz. Şimdiden ilginiz için çokkk teşekkür ederim. Keşke orada olsaydık :)
Y
10 yıl
Unable to Open full screen mode çözümü veya Pencere Modundan dolayı açılmayan oyunların çözümü
Selamlar, çok basit bir yöntem ile pencere modunda ben oyun nasıl açarım? HP Compag Mini 256mb ekran kartıyla FM 2005 sorunsuz çalışmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey masaüstüne attığınız kısayolu sağ tıklayıp >> özellikler >> hedef kısmına: "C:\Program Files\F\fm2005.exe" -small_screen -windowed yani -small_screen -windowed bunu kopyalayıp tamam deyin.Ardından açın oyununuzu.

Şimdiye kadar baktım yapılan paylaşımlarda C ye gir yok program files e vs.. gerek yok bunlara arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle