Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Er
28 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
361320 Gün Cezalı
357373 gün 18 s. 48 dk.
Gönderiler Hakkında
E
11 yıl
Sigara mı? Alkol mü?
Beyler farkettimde alkol alanlarda pek bişey yok. sadece uzun süre içen alkoliklerin sadece yüzü kızarık oluyor. ama sigara içenlerin suratı neredeyse tipsiz birşeye dönüyor. çok sık alkol içenlerde ise yani hergün suratlarında biraz kırmızılık oluyor. ama etrafımda gördüğüm sigara içen insanların çoğu soluk benizli kararmış çirkin tipler. sigara içipte yakışıklı veya güzel olanı görmedim. sigara ve alkolün bu kötü fiziksel etkilerinin nedenini bana açıklayacak biri varmı?
E
11 yıl
İPHONE 3 VS SONY ERİCSSON X10
Ey Dh halkı Bugün arkadaşla bu konuyu tartıştık bende iphone 3g var onda sony ericsson x10 var.benim tel seninkini ezer geçer diyor bende dedim iphone herzaman miker sular sizce hangisi?
E
11 yıl
HER ALKOLLÜ İÇKİ FARKLI ŞEKİLDE ÇARPIYOR?
Evet beyler çok merak ediyorum bunu sizdede oluyor mu acaba? mesela ben şarap içtiğimde leyla gibi oluyor güzelleştiriyor,Bira içtiğimde mutlu oluyorum oynayasım geliyor. vodkada aynı şekilde oynayasım geliyor. rakı içtiğimde ise efkarlanıyorum hüzünleniyorum. yani asında bakılığında hepsi alkollü ama herbiri farklı kafa yapıyor bunun sebebi nedir sizdede bu oluyormu?
E
11 yıl
Kadıköyde 2.El GİTAR ALAN YER?
Arkadaşlar Klasik gitarımı satmaya karar verdim kadıköyde 2.el gitar alan yer varmı? ayrıca bu yer gitarı ölü fiyatınamı alır açıkcası ben gitarı 40-50den aşşağı vermeyi düşünmüyorumda
E
11 yıl
SİGARA NIN NEYİ SİZE KEYİFLİ GELİYOR?
Evet beyler soru açık. ben birkaç kez sigara içmeyi denedim ama nedense miğdem bulandı başım döndü yaw yada ilk içtiğim için böyle oldum bilmiyorum ama. siz neler hissediyorsunuz. etrafımda okadar kişiler gördümki adam orucunu bile sigarayla açıyor. yani bukadar bağımlı olacak neyi var onu anlamış değilim. Zevk desen zevk vermiyor duman çekip duruyorsun sadece. Alkol gibi kafa desen onuda yapmıyor siz açıklayın bakalım neden içiyorsunuz?
E
11 yıl
Atarax+Yan etki+Karaciğer?
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır atarax ilacını kullanıyorum bazen geceleri uyuyamıyordum açıkcası kafamda çok düşünce vardı bende nette gördüğüm kadarıyla atarax hap almaya başladım ilacı aldıktan sonra gayet uyumaya başladım ama artık 1 tane hap kesmiyor 2 tane almaya başladım. benim merak ettiğim bu ilacın bana bir zararı olurmu yani yan etkisi varmı 2.sorum ise Bu ilaç karaciğeri Yorar mı?
E
11 yıl
Zuhahahahaha Şuna bakınnn zuhahahahah
E
11 yıl
Beyler Yardımmm!!
Beyler tercih yapacağım ticaret meslek lisesi mezunuyum 2 yıllık Meslek yüksekokuluna gidecem ama kafam karışık hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum ama aklımda şu bölümler var. sizce parasal,iş imkanı vs gibi durumlara bakınca hangisi daha iyi?

Lojistik
Dış Ticaret
Bankacılık ve sigortacılık
İşletme
E
11 yıl
Casper Notebook. Anadolu yakasında bunu satabileceğim biryer varmı?
Arkadaşlar Casper Notebookumu satmaya karar verdim Anadolu yakasında oturuyorum. Kadıköy tarafında bunu satabileceğim biryer varmıdır? bu makina 300-350 arası edermi özelliklerini alta yazdım.Casper NIRVANA 15.4″ CPA-T420-8E05
• Intel® Pentium® Dual Core İşlemci T4200
- İşlemci hızı 2.00GHz.,1MB L2 Cache, 800 MHz FSB
- Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g
• Orijinal Microsoft® Windows Vista® Starter
• 1 GB DDR2 667 MHz Bellek
• 160 GB SATA Harddisk
• 15.4″ WXGA (1280×800) TFT Renkli Ekran
• 256MB paylaşımlı Ekran kartı
• 1.3MP Web Camera
• DVD ± RW DUAL
• PCI-e Mini Card
• Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD)
• 3X USB 2.0 port
• Li-ION smart battery

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
E
11 yıl
Bu Puanla Nereye Girebilirim?
Arkadaşlar Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü mezunuyum. Bu puanla 2 veya 4 yıllık Biryere Girebilirmiyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle