Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Yüzbaşı
15 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
6 yıl
TÜRK TELEKOM'DA 1000 DK, 1000 SMS, 4 GB İNTERNET 19 TL
Bana bugün gelen SMS'e göre faturalıya geçmem karşılığında ve 12 ay kalma sözü verirsem 1000 dk, 1000 sms ve 4GB internet 19 TL'ye olacakmış. Ben çok cazip buldum ve başvurumu yaptım. Başvuru için FATURALI yazıp 1265 e gönderdim. Faydalanmak isteyen faturasız Türk Telekom aboneleri değerlendirebilir.
S
7 yıl
AVEA'DAN BEDAVA HER YÖNE 240 DK+HER YÖNE 5000 SMS
Başlıktakileri bedava almak için hattına 30 TL yüklemen ve WOOPS'lu olman yeterli.
Ben bugün hattıma 30 TL yükledim her yöne 240 dk+her yöne 5000 sms ve mobilöğrencilerle 1000 dk aldım, hem de sadece hattıma TL yüklemekle, yani bedava.
Nasıl mı?
Her yöne 5000 sms için woops üyesi olman ve TL yüklemeden önce 5000SMS yazıp 4545'e göndermen ve sonrasında 30 TL yükle.
Her yöne 120 dk alabilmen için Avea'dan bana mesaj gelmişti. Mesajda 30 TL yüklemem karşılığında 30 gün geçerli her yöne 120 dk hediye edileceği yazılıydı. Bu mesaj size de gelmiş olabilir.
Diğer her yöne 120 dk olayı 7 gün geçerli olup herkes Avea'nın Online işlemler sayfasından TL yükleme karşılığında bunu da alabiliyor.
Son olarak Mobilöğrencilerle 1000 dk için de sadece 30 TL yüklemek gerekiyor.
ÖZET
1. Woopslular TL yüklemeden önce 5000SMS yazıp 4545'e göndersin.
2. Sonra da hattına Avea online işlemlerden 30 TL yüklesin.
3. Sonra da hediye SMS ve dakikaların keyfine baksın.
4. En sonunda da bana dua etsin.
Hayırlı geceler herkese...
S
8 yıl
AVEA RAMAZAN KONUŞMA KAMPANYASI
27 Haziran -27 Temmuz 2014 tarihleri arasında tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan bireysel faturasız müşterilere Ramazan ayı boyunca iftar saatlerinde (18.00-21.00 arası) geçerli yurt içi Avealılarla ücretsiz konuşma hediye.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
27 Temmuz 2014 21.00’a kadar tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapın; RAMAZAN yazıp 5555’e SMS gönderin; kampanyadan faydalanmaya başlayın.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/RamazanKampanyasi
S
8 yıl
Silebilirsiniz...
Arkadaşlar, gençturkcell üyesi iki kişi arıyorum. Gençturkcell üyelerine metro turizmin bir kampanyası var. Bu kampanyaya göre %50 indirim söz konusu. Bana bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşlar METRO yazıp 2278'e gönderip gelecek olan şifreyi bana pm ile bildirirlerse minnettar kalacağım. Mesaj göndermek ücretsiz bu arada. Şimdiden teşekkürler...
S
8 yıl
Cevap: Avea'ya geçiş ve TARİFE seçimi
Her ikiniz de PTTcell 14'lük tarifeye geçin. Her yöne 200dk+250 SMS+Sınırsız internet+3500dk PTTcell'lilerle görüşmenin tamamına 14 TL ödüyorsun. SMS yetmez dersen her yöne 2000 SMS paketi 9 TL. Eğer sadece kız arkadaşınla mesajlaşacaksan bu pakete de gerek yok. Nasıl olsa sınırsız netiniz olacak ve Whatshap üzerinden sınırsız mesajlaşabileceksiniz. İlla SMS paketi lazım dersen 14+9 TL=23 TL'ye patlar tün bunların hepsi sana.
İşte linki:
http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-luk-tarife
Her yöne dakika daha fazla olsun dersen PTTcell'in 24'lük tarifesi var. Şu linkten de bu tarife
S
8 yıl
Avea'dan Denemesi 3 ay BEDAVA!!!

Tarife Bilgisi
Avea’ya Hoş geldin tarifesiyle ilk 3 ay her yöne 50 dakika, Avea içi 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB cepten internet bedava! Üstelik şimdi herkes Aveayı gönül rahatlığıyla denesin diye hiçbir taahhüt şartı da yok!
Ücretlendirme
Aylık Ücret İlk 3 fatura dönemi ücretsiz sonrasında aylık 15 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 500 MB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 50 DK
Aylık Ücretsiz Avea içi Görüşme Süresi 500 DK
Aylık Ücretsiz Avea içi SMS 500 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 100 DK* Her 100 DK 3 TL
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 100 SMS* Her 100 SMS 3 TL
Ücretsiz Cepten İnternet Bitiminde Yurt İçi 100 MB* Her 100 MB 3 TL
MMS 99 Kr/MMS
* Tarife kapsamında verilen dakika faydası sona erdiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak her yöne 100 dakika tanımlanacaktır. Tarifenin içerisindeki şebeke içi 500 SMS faydası tükendiğinde ya da yurt içi her yöne SMS gönderimi yapıldığında kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak her yöne 100 SMS tanımlanacaktır. Aynı şekilde tarifenin içerisindeki 500 MB internet faydası sona erdiğinde de kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak 100 MB tanımlanacaktır. Kademe ücretlerinin her biri dakika, SMS ve internet için ayrı ayrı KDV-ÖİV dahil 3 TL olacaktır.
02.01.2014 tarihi ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL tarife kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve Diğer İşbirliği faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea'nın diğer faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ilk 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz, ilk 3 fatura dönemi sonrası 15 TL olacaktır. Tarife Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçişe kapalı olacaktır.
Tarife kapsamında yurt içinde geçerli her yöne 50 dakika, Avea içi 500 dakika, Avea içi 500 SMS ve 500 MB faydası verilecektir.
Tarife kapsamında verilen dakika faydası sona erdiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak her yöne 100 dakika tanımlanacaktır. Tarifenin içerisindeki şebeke içi 500 SMS faydası tükendiğinde ya da yurt içi her yöne SMS gönderimi yapıldığında kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak her yöne 100 SMS tanımlanacaktır. Aynı şekilde tarifenin içerisindeki 500 MB internet faydası sona erdiğinde de kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak 100 MB tanımlanacaktır. Kademeler kapsamındaki her yöne 100 dakika tükendiğinde yeni bir her yöne 100 dakika, her yöne 100 SMS tükendiğinde yeni bir her yöne 100 SMS, 100 MB internet tükendiğinde yeni bir 100 MB faydası otomatik olarak tanımlanacak olup kademe ücretlerinin her biri dakika, SMS ve internet için ayrı ayrı KDV-ÖİV dahil 3 TL olacaktır.
Tarife kapsamında sunulan 500 MB ve kademeli olarak tanımlanacak 100 MB yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Tarife kapsamında sunulan her yöne 50 dakika ve kademeli olarak tanımlanacak her yöne 100 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz her yöne görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Tarife kapsamında ayrıca yurt içinde geçerli şebeke içi 500 dakika sunulmaktadır.
Tarife kapsamında yurt içinde geçerli şebeke içi 500 SMS sunulmaktadır. Kademeli olarak tanımlanacak her yöne 100 SMS yurt içinde geçerli olup, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz. Söz konusu SMS'ler web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Kalan kullanım hakları ücretsiz sorgulanabilecektir.
Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
02.01.2014 tarihi ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL tarife kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
İlk 3 fatura dönemi içinde başka bir tarifeye geçiş yapılması, diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifenin ücretsiz hakkından faydalanılamayacak, diğer bir anlatımla geçiş yapılan fatura döneminde tarifenin indirimsiz aylık ücreti müşterinin bu tarifeye ilişkin son faturasına yansıtılacaktır.
Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
S
8 yıl
Operatörlerin Öğretmenler Günü Kampanyaları
AVEA:
Avea’lı Öğretmenler, Öğretmenler Günü’nde hem bedava konuşuyor hem de bedava mesajlaşıyor.
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/OgretmenlerGunuKampanyasi
VODAFONE:
Kampanya yapmamış.
TURKCELL:
En zavallı kampanya Turkcell'den geliyor. Ağızlara pelesenk olmuş şarkıyı salyangozlu selocanlara söyleterek güya öğretmenler gününü kutluyor. İşte videonun linki:
http://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/video-galeri/cellocanli-sarkilar-ogretmenim-canim-benim

SONUÇ: Yine en güzel kampanya Avea'dan gelmiş. Vodafone ise bugünü hiç hatırlamamış. Turkcell de dalga geçer gibi salyangozlara şarkı söyleterek öğretmenlere armağan etmiş.
S
9 yıl
Teleplus D40 Kullananlar
S
9 yıl
TURKCELL 3G HIZI BERBAT ÖTESİ
Hattımın birini Avea'dan Turkcell'e taşımıştım. Her yerde dört çeken (!) Turkcell'in 3G hızını merak edip test ettim. O ne Avea'ya göre çok yavaş! Camın kenarında bile 250 Kpbs'yi geçmiyor hızı. Avea'da en ücra noktada bile 3 Mpbs. Bu sizde de bu şekilde mi acaba? Eğer böyleyse rezil bir durum bu. Bu arada Ankara'dan bahsediyorum, Ankara'nın göbeği...
S
9 yıl
Avea'da 500 dakika + Nokia C2-01 Ayda 29 TL
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.