Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Emekli Admin
26 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
148 üye
Görüntülenme (?)
666 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Çözüldü - Kırık AKG K520 tamiri
Merhabalar,

Ses kalitesini çok sevdiğim AKG K520 kulaklığımın üst kafa bant kısmı kırıldı. İnternette araştırdığım kadarıyla bu modelde kronik bir problem. Ancak bir şekilde tamir etmek istiyorum.

Scotch japon yapıştırıcı ile yapıştırmayı denedim ancak 1 gün dayanabildi, tekrardan aynı yerden ayrıldı.

Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Aklımda eriterek yapıştırmak, çalışan sürücüleri başka bozuk bir kulaklığa takmak, yapıştırıp üzerine metal parça ile destek vermek gibi değişik fikirler geliyor. Bu konuda yapılması gereken hakkında bilgisi ve fikri olan var mıdır?

Teşekkürler.

8 yıl
İndirim => Razer Goliathus Speed Dragon Age II Edition (medium size)
8 yıl
Bugüne Özel: CARMAGEDDON Ücretsiz
Başlıkta da belirttiğim üzere CARMAGEDDON bugüne özel olarak ücretsiz. Özellikle benim gibi dinazor oyuncular kaçırmasın.
9 yıl
Çalışmayan Dualshock 3 / Sixaxis
DS3'lerimden biri sebepsiz yere çalışmamaya başladı. PS butonuna bastığımda hiçbir tepki vermiyor, ışıkları yanmıyor. Sadece USB'den PS3'e ya da PC'ye bağladığımda şarj ışıkları yanıyor (bir süre sonra da sönüyor, sanırım full dolu zaten) ama yine de tuşlar çalışmıyor.

PC'ye de taktım. PC'de otomatik olarak PS3 Controller olarak görüyor ama tuşlar tepki vermiyor. USB'den bağlıyken şarj ışıkları yanıp sönüyorken reset butonuna da bastım ama herhangi bir değişiklik yok.

Aklıma başka yapacak bir şey de gelmiyor. Gözden kaçırdığım bir nokta mı var acaba? Not: Diğer DS3'üm sorunsuz çalışıyor.
9 yıl
Tommy Hilfiger TH 1790890'a alternatif Casio - Seiko - Pulsar
Merhabalar;

http://www.saatx.com/tommy-hilfiger-th1790890-kol-saati-urun44580.htmlBugün saatlere bakarken vitrinde gözüme takıldı ve kolumda denedim. Saat görsel olarak çok hoşuma gitti ancak markası Tommy Hilfiger olduğu için biraz arada kaldım. Spor ama nispeten sade olması, ayrıca siyah ve beyaz uyumunun da cezbetmesi en önemli faktörler.

Bu saate alternatif olarak gösterebileceğiniz, maksimum 400 TL'ye kadar Casio, Seiko, Pulsar vb. düzgün mekanizmalı bir saat var mıdır? Özellikle metal kayış istemiyorum, ya da metal olacaksa da siyah olabilir.
9 yıl
BSC künyelerindeki ikon sorunu
Donanım Haber üzerinden baktığımızda BSC künyelerindeki platformlar kısmında PS4 ve Xbox One ikonları uzun süredir çalışmıyor, bilginize.

Örnek:

9 yıl
Bimeks'te StarCraft II WoL ve HotS indirimi
9 yıl
Bimeks'te StarCraft II WoL ve HotS indirimi
10 yıl
CKM50 kulaklığımın Medium boy silikon uç kayıp - alternatif aranıyor
Merhabalar,

Audio Technica CKM50 kulaklığımın M boy uç silikon adaptörünün tekini dün kaybettim. S ve L boy uçlar duruyor ama kulağıma tam uymadıkları için işime yaramıyor. Eski CX200'ümün standart silikonları CKM50'ye tam uyuyor ancak yapı itibariyle CKM50'nin uçlarının rahatlığını ve performansını alamadım.Eski köpük kulaklık uçlarımdan da çok memnundum ancak uzun kullanım sonrası onlar da parçalanmıştı.
Bu kulaklık uçlarından bulabileceğim bir yer, satan bir arkadaş ya da "ben zaten Large kullanıyorum, sendeki Large'ları bana gönder, bendeki M'yi sana yollayayım" diyecek bir mükemmel insan var mıdır?
10 yıl
Keçiören - Aşti
Merhabalar,

Bu akşam saat 10 gibi Keçiören Danişment'ten AŞTİ'ye gitmem gerekecek. Herhangi bir toplu taşıma aracı var mıdır? Yoksa taksi şart mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle