Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
L

Yüzbaşı
11 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
8 yıl
Lan ağı kurmak
1 masaüstü bir de laptop var elimde. İnternet bağlantısı masaüstünde ev ağı olarak laptopta özel ağ olarak gözüküyor. Laptopla lan ağı kurduğumda masaüstü bilgisayarım bunu görüyor. Masaüstüyle kurduğumda ise laptopta göremiyorum. Bunun nedeni nedir acaba
L
8 yıl
MYO hakkında
Düz lise çıkışlıyım. Marmara sağlık myo'larından da yazacağım tercih listeme. Fakat az önce bir yazıda bunların tutmasının imkansız olduğunu okudum. Meslek lisesi çıkışlılar yerleşiyormuş genelde o alanlara. Bu konunun aslı nedir?
Yazacağım bazı bölümler;
Anestezi 2 yıllık YGS-2 251,38200
Diş Protez Teknolojisi 2 yıllık YGS-2 236,21300
L
9 yıl
Çözülemeyen biyoloji sorusu
Bir endülüs tavuğu popülasyonunda %36 beyaz bireyler bulunmaktadır, bu popülasyondan siyah bireyler yapay seleksüyonla ayıklanırsa bir sonraki nesilde mavi tüylü bireylerin oranı yüzde kaç olur?

Ne yaptıysak soruyu çözemedik bir de siz bakın beyler.
L
9 yıl
İki telefon arasında kaldım
Galaxy SII ve Iphone 4 arasında kaldım. Bir sürü karşılaştırma videosu izledim yinede karar veremedim, siz olsanız şu anda hangisini tercih ederdiniz nedeniyle birlikte yazarsanız memnun olurum.
L
9 yıl
SILINSIN
,
L
9 yıl
SİLİNSİN
..
L
9 yıl
SİLİNSİN
..
L
9 yıl
Yan binadaki kizlar
Yan binada 4-5 kiz falan var galiba, cemaat evide olabilir. Ulan saat kac olmus bagira bagira muhabbetler mi dersin kahkahalar mi dersin, beyler bir tek onlarin sesi var, yankilaniyor sokakta. 1 haftadir bu durum boyle gece 3-4'e kadar susmuyorlar rahatsiz olmaya basladim artik. Nasil sustururum bunlari?
L
9 yıl
GameFiles.part47 has damaged or...
Bu hatayı alıyorum yükleme sırasında, tek olarak gamefiles.part47 bulmam mümkün mü yoksa komple oyunu tekrar indirmem mi lazım?
L
9 yıl
Nokia E72 den Twitter'a fotoğraf yüklemek mümkün mü?
Evet soru açık beyler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.