Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Binbaşı
26 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
Faturalıdan hat taşıma
Cumartesi günü Avea ya geçmek için başvurdum, yarında fatura kesim tarihi fakat anladığım kadarıyla 5 gün civarında gerçekleşiyor taşıma işlemi yani fatura gelicek Turkcell den.turkcell faturasıza taşıma olayı nı ben şu anda yapabiliyormuyum tam anlamadım, eğer yapamıyorsam şu anda ki pakedimi iptal etsem sadece 3 liralık SMS pakedi alsam ya da hiç paket almasam (o zaman vergiler daha fazlamı olur bilmiyorum ?) en ucuz şekilde kurtarabilir miyim?
T
8 yıl
Amerika dan alınan iPhone'un Türkiye de Garantisi var (?)
Siteyi karıştırırken bakıyım dedim benden telefonun seri numarasını istedi girdim sonra böyle bir sayfa çıktı?Başka denemek isteyen olursa;

https://getsupport.apple.com/Issues.action --> iPhone -->Servis İstekleri ve Sorun Giderme --> Konu başlığı listede yok --> Amerika dan alınan iPhone'un servisi durumu tarzı bir yazı --> doğrudan iphoneunuzdan ... 1. seçenek yani --> gelen maila telefonunuzdan girin ve linke tıklayın (gmail appinde açılmadı) --> sonra bilgisayardaki sayfayı yenileyin
T
11 yıl
CPU sıcaklığı konusunda yardım.
merhaba,

intel i7 2600k (sandy bridge) işlemcim var, psp67-m pro anakartın üstünde, bazı ısı ölçen programlar 45-50 derece arası gösterirken bazıları 80-90 arası gösteriyorlar dolayısıyla endişelendim. ayrıca asus bios'ta 55 derece civarında gözüküyor. anlayacağınız işin içinden çıkamadım. yardım edebilirseniz sevinirim:)
T
11 yıl
Efsanevi SpeedTest Sonucum

T
11 yıl
TİB YİNE GİTTİ
Sunucu bulunamadıwww.tib.gov.tr konumundaki sunucu bulunamıyor.
www.sunucu.com yerine
ww.sunucu.com
adres yanlış yazılmış olabilir.
Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve İnternet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına İnternet'e erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.
T
11 yıl
İyi arabamı yoksa..?
Benzini paralı olan iyi arabamı yoksa benzini bedava olan orta bir arabamı?

İyi den kastım: mercedes audi vs

ortadan kastım: toyota renault vs
T
11 yıl
Brezilya - Romanya maçı hangi kanalda?
3:50 deymişte maç türkiyeden yayınlıycak bi kanal varmıdır bilen varmı?
T
11 yıl
Sony Playstation ve PSP nin kaynak kodlarını çaldırdı!
Bir grup bilgisayar korsanı, Sony Computer Entertainment’ın kaynak kodlarının bulunduğu bir dosyayı internette yayınlayarak Japon elektronik devi Sony’ye yeni bir saldırı düzenlediğini bildirdi.

Daha önce SonyPictures.com’dan geçen hafta bir milyondan fazla
kullanıcının şifre, elektronik adres ve diğer bilgileri elde ettiğini açıklayan "Lulz Security" adlı bilgisayar korsanı grup, twitter’daki "@Lulzsec" hesabından, Playstation ve PSP oyun konsolları için yazılım geliştiren şirket Sony Computer Network’un kaynak kodlarını yayınladığını belirtti.

Bu kaynak kodlarının ayrıca Sony BMG müzik şirketinin iç yazışma şebekesiyle bağlantılı olduğunu da kaydeden bilgisayar korsanları, Sony’nin online ağlarına son haftalarda düzenlenen siber saldırıların sayısını göstermek için, "Hackerlar:16-Sony:0. Oyuna devam!" ifadesini kullandı.

Kendilerine "Lulz Security" adını veren bilgisayar korsanları, twitter’daki "@LulzSec" hesabından geçen hafta yaptıkları açıklamada, kısa süre önce SonyPictures.com’un filtresini aşmayı başardıklarını ve bir milyondan fazla kullanıcının aralarında şifreleri, elektronik posta kimlikleri, adresleri, doğum tarihlerinin de bulunduğu birçok kişisel bilgiyi ele geçirdiklerini bildirmişlerdi.

Japon elektronik devi Sony, nisan ortasında internette şimdiye dek görülmemiş bir dizi sanal saldırıya uğramış ve yaklaşık 100 milyon kullanıcıyla ilgili bilgiler çalınmıştı.

Lulz Security adlı bilgisayar korsanları, binlerce kişiye ait isim, posta, telefon numarası, şifreleriyle birlikte elektronik adresleri, indirim kuponları ve diğer verileri herkesin erişimine açmıştı.(aa)


kaynak: http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1052040&Date=07.06.2011&CategoryID=79
T
11 yıl
Yıl olmuş 2011.......?
Evet ... yeri doldurun
T
11 yıl
:/ ?
googleda bakıyım dedim arıyamıyoruz malum özel karakter olduğu için burda soruyum dedim :/ anlamını
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.