Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
P

Yüzbaşı
25 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
7 yıl
Hukukla ilgilenenler gelsin
Boşanma davası var ve bu karşı tarafın isteğiyle boşanmayla sonuçlandı ve karşı tarafa akıl noksanlığından Vasi olarak geliri iyi kardeşi tayin edildişimdi ki problem ise şu karşı taraf çocuklar için alt soy üst soyu bahane edip dava açarak vasiliğr muhtaç olanın kardeşlerinden para talep ediyor.ayrıca yasal hak olmasına rağmen çocukları göstermiyor 1 senedir...

Sizce nafaka talebi mahkeme tarafından kabul edilirmi?
P
7 yıl
6 dan 8 e? 4s
Beyler 4s aldım sıfır gibi sizce iOS 8 e yükselteyimmi?6 var telefonda ? Varnı yardımcı olabilecek ?
P
8 yıl
iPhone 6+ almaya gittim 6 aldım diyenler
Evet arkadaşlar harbiden takoZ gibi 6 bile olağandışı büyük geliyorken henüz almamış olanlara tavsiyem 6 ALIN plus Fırıncı küreği gibi
P
8 yıl
4x4 tavsiye
Merhaba arkadaşlar,gezme-tozma amaçlı arazi&asfalt da konforlu km de 0,50 krş a kadar lpg&dizel farketmez 25-35 arası jeep markası tavsiyesi verecek olan varmı? Grand Cherokee 4,7 lpg li düşünüyorum ama ortalama gelirli bir evim var beni zorlarmı acaba ? +evin devamlı kullanılan tek aracı olacak hanımla beraber otomatik&düz farketmez.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
P
8 yıl
C-max 1.6 benzin&lpg
Trend 2005 yeni aldımda arkadaşlar araçta akl otogaz var 1.6 c-max ler ş.içi ş.dışı tahmini ne yakar? Ve keonik problemleri nelerdir acaba?
P
8 yıl
20.000 üstü içi geniş
Otomobil ya da ticari de olabilir minübüs olmasın az yaksın sağlam olsun parçası ucuz olsun fikirlerinizi bekliyorum.20-25 arası
P
8 yıl
Sorunuma çare :)
Arkadaşlar hayırlı akşamlar,imam hatip mezunuyum 99 dan beri de ösym ile alakalı bir sınava girmedim 15.yıl onuruna sınava başvuru yaptım gireyim bilgimi vs ölçeyim gerekirse sınavsız geçişle 2 senelik ilahiyat okuyayım diyorum.
Prosedür tamamen teknolojiye döndüğü için az önce cep telefonuna gelen mesaj yüzünden sabah sınavımın olduğundan haberdar oldum.
Yazıcıdan çıkarttığım kağıtda da din kültürü soruları cevaplanacak yazıyor.diğer soruları cevaplıyorumuyuz? Yoksa hepsine cevap vermemizmi gerekiyor sınavsız geçiş için 2 seneliğe özellikle ?
P
8 yıl
Köyler öldümü?
Eskiden dolu olan köylerde sadece dedemiz ninemiz için gider olduk.baba-dede toprakları öksüz-yetim kaldı...
Eminim konuya bakanların %90 ı köylerindeki dedelerinin mezarını arazisini bile bilmeyecek hale getirildi.ne yapmak lazım? Hiç düşündünüzmü bunu? Köksüz kalırsak bitmezmiyiz? Üzülüyorum gerçekten...
P
8 yıl
5s gelen arama sorunu
Arkadaşlar 2-3 diş çektiği zamanlardanmı kaynaklı aveadanmı kaynaklı bilemiyorum bazen telefon arayanlar için kapsşı bazen de meşgule düşürüyor otomatik olarak neden olabilir? Fikri olan varmı acaba?
P
8 yıl
Kar ve yolculuk
Evet beyler cumartesi sivas-istanbul arası yola çıkıyorum araç 4x4 ve kış lastiklerini yeni aldım salı günüde geri dönmem gerekiyor.
Türkiyeye ise cumartesi gününden itibaren yoğun kar yağışı ve tipili bir hafta geliyor.
Önerileriniz nelerdir?
Nelere dikkat edelim?
Arabada kızım ve annem babam var
Çok heyecan verici seyahatide saat saat yazmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı:)
Not:33yaşında şen şakrak çocuklar gibi oldum:) adffsdaS
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle