Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
C

Er
16 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 yıl
Sağlıklı Yaşam Aplikasyonu
C
11 yıl
Lys Tercih Yapacaklar, Okuyanlar, Mezunlar
Arkadaşlar ben de lys'ye girdim ve sonuçların açıklanmasını bekliyorum. Müthiş derecede heyecanlıyım da :) Şu vakitlerde internetin altını üstüne getiriyorum :) Özellikle de Ankara'da yaşadığımdan, Ankara'daki üniversitelere bakıyorum.
Sorum da şu : Atılım Üniversitesi'nin bilgilerini araştırırken burs olaylarında kesilme bir durum söz konusu olmuyormuş artık. Acaba okuyan arkadaşlar bilgili arkadaşlar var ise yardımcı olabilir mi? Gidip üniversite ile de görüşmek istiyorum ama şu an şehir dışında olduğumdan gidemiyorum da. Merakımı da yenemedim bir türlü:(
C
11 yıl
Surivor Görselleri Puzzle'ı ile Finale
Survivor'ı tv'den sürekli takip eddiyorum. Baya eğlenceli oluyor . Hep keşke orda olabilseydim diyodum. Ta ki facebook'taki uygulamalarını görene kadar. Adadaki görsellerini puzzle yapmışlar ve çözüp de en yüksek puan alan finali adada izleyecekmiş. Umarım kazanan ben olurum çok istiyorum:)
Kfc survivor uygulamasıymış ismi de.
KfcSurvivor
C
11 yıl
şekerin vücuda zehir etkisi
C
11 yıl
programınızı balla kestik
C
12 yıl
Kariyer Kavramları
Artık hayatı kolaylaştıran, iş hayatında yer edinmeyi sağlayan koçlar, danışmanlar , eğitmenler mevcut. Bunlardan bir kaç tanesini yazmak istiyorum bilgi olsun. Tek tek kavramları aramaktansa hepsini bir ara da bulmak daha kolay olacaktır.
1) Yönetici koçluğu; asıl amaç yöneticilerin performanslarını geliştirmek ve başarı kaydedenler için destek sunmak. Başka bir deyişle kurumsal başarıda bireysel katkıyı artırmak.
2)Takım koçluğu; asıl amaç profesyonel hayatta birlikte yol alan bireylerin, birbirlerini anlayarak ve empati kurarak, aralarındaki sorunları çözerek, kendi aralarında özel bir iletişim geliştirerek gerçek bir takım olmalarını sağlamak.
3)İmaj ve iletişim koçluğu; asıl amaç yöneticilerin kendi kültürlerini kaybetmeden şirket kültürünü ve imajını benimseyip dışarıya en doğru şekilde yansıtmalarını sağlamak.

Aklıma gelenler bunlar şimdilik ama merak edilen bir kavram olursa yardımcı olabilirim. Birde bildiğim kadarıyla tüm bu kavramların birleşmesiyle "Değişim Yönetimi" ortaya çıkıyor. O da ayrı bir konu ...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle