Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
O

Yarbay
22 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
192 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
O
geçen ay
C de ondalıklı sayılar

Arkadaşlar merhaba. C de ondalıklı sayıların virgülden sonraki basamakları nasıl tutabiliriz?

O
6 ay
2013 Ford C max bakım ve ilave parça değişimi

Merhaba arkadaşlar.Ford C max 1.6 dizel aracım için bakım + debriyaj baskı balata değişim+ şanzıman yağ ve filtre değişimi+ön arka fren balata değişimi için 6550 tl fiyat aldım ford %35 indirimli olarak.


Sanayide bu işlemler için toplamda ne kadara mal olur?

O
6 ay
Fiat Egea Zamlanır mı?

Arkadaşlar merhaba.Kuzenim yeni bir araç alacak şu anda egea düşünüyor.Şöyle bir durum var ki elinde döviz var ve hemen bozmak istemiyor.Acaba egea zam çok yer mi ?Dövizde artış eğilimi devam eder mi?

O
6 ay
Ford C max aracımın vites körüğünü değiştirdim ama bir sorum bir sorun var.

Arkadaşlar merhaba.2013 Ford C max aracımın vites körüğündeki deri kısım yırtıldığı için orjinal parçayı oto sanayiden aldım ve taktım.Ancak şöyle bir durum oluştu , fordlarda bilirsiniz 6 ileri manuelde geri vites için mandalı yukarı kaldırıp o şekilde geriye takabiliyorsunuz.Topuzu tekrar takıyorum ancak eskisi gibi mandal rahat geri gitmiyor.Daha önce bu şekilde değiştirmiş olan var mı?herşey doğru ama bir şeyi atladım gibi.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/f6/27/a9/f627a970bab4bc0f379c64e9d125f2d3.jpeg&t=0&width=480&text=1
O
6 ay
8 yıllık aracıma Ziebart Diamond Gloss ve İç Temizlik yaptırdım.

Arkadaşlar merhaba.2013 model Ford C max aracıma Diamond Gloss boya koruma ve detaylı iç temizlik yaptırdım.Toplamda 2000 tl tuttu.Yapılan işçilik güzel.Fiyat konusunda ise ziebart genelde pahalı olur o bakımdan kabul ettim.

O
9 ay
Online Fiat Egea Cross alın
O
9 ay
iCloud yedekleme sorunu

Arkadaşlar çok fazla videom olduğu için tabletin hafızası doldu ben üçe iCloud’a yedeklemek için dosyaları iCloud Drive a attım.Ancak videoların yanında bulut ve bekleniyor simgesi mevcut.İCloud drive da yer problemi yok.Sorun ne olabilir?

O
10 ay
Araçtaki çiziklerin giderilmesi..

Arkadaşlar merhaba,aracınızdaki ufak çizikleri gidermek için rötuş, pasta vs yapıyor musunuz?bazı yüzeysel çizikleri nasıl giderebiliriz?

O
10 ay
iPhone 12 pro max nereden alalım?

Arkadaşlar Apple store da sadece kredi kartı geçiyor,nakit almak istersem de sanal kartta 10 bin TL işlem limiti var.Bu durumda iade kolay olabilen güvenilir nereden alabilirim?

O
10 ay
Kapı eşiklerini çizilmeye karşı nasıl koruruz?

Arkadaşlar merhaba.Araçlarda en çok çizilen kapı eşikleri inme binme sırasında.Bugün bende fark ettiğimde bir tarafta derin çizik oluşmuş.Ön kapı da zaten fabrikasyon krom kaplama var da arkaya güzel ne yapabilirim ?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.