Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Onbaşı
27 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
TUS Tercih Simülasyonu 2021

15 Nisanda hazırlanmasını beklediğimiz için biraz erken açıklanınca ve sonuç sisteminde değişiklik olması sebebiyle ancak yayına alabildik. https://tercihdonemi.net/tus adresinden simülasyona ulaşabilir diğer kullanıcılar arasındaki sıralamanızı görebilirsiniz.


Ayrıca https://tabanpuanlari.net/tus/bolum sayfasından da geçtiğimiz sınav dönemlerine ait puanlara ulaşabilirsiniz.


Sınavla alakalı detaylar: 18457 adayın puanı hesaplanırken tercih yapmak için şart olan 45 puanı geçenlerin sayısı ise 11800 civarındadır.

T
2 ay
MSÜ Puan Hesaplama

2021 puan hesaplama diye aratılınca çıkan tüm siteler maalesef 2019 puanını kullanıyorlar ancak https://tabanpuanlari.net/msu/puan üzerinde 2020 puanı kullanıyoruz, dünkü sınava daha yakın diye öngörüyoruz. Ayrıca bu sene genelde paragraf ağırlıklı çıkacağı az çok belli oldu özellikle TYT hazırlanıyorsanız son aylarda paragraf çözmenizi öneririz.


MSÜ tercih yapacaklar için de net hesaplamalarınıza göre tercih simülasyonunu da yayına aldık, 29 Nisandan sonra sadece gerçek sonuçlarını paylaşanlar kullanabileceğini de hatırlatmış olalım.

T
8 ay
KPSS Önlisans Tercih Simülasyonu

Arkadaşlar merhaba,


Daha önceki sınavlardan (YKS ve DGS) hatırlayacağınız üzere tercih simülasyonunu KPSS Önlisans içinde gelişirdik, ilk versiyonu yayına aldık.


Sınavda yaptığınız netleri girerek, kendi bölümünüzle alakalı sıralama görebiliyorsunuz. Katılımcı sayısı arttıkça sıralamalar değişiyor olacak.


tercihdonemi.net

T
9 ay
DGS Tercih Simülasyonu 2020
Arkadaşlar merhaba,

YKS tarafında epey burada konu açıldı DGS'de henüz açılmadan ufak birkaç detaya değinmek isterim.www.tercihdonemi.net uzun yıllardır özellikle DGS tarafında çok işe yarıyor zira bu sınavda herkes sadece mezun olduğu önlisansa göre bölüm tercih edebiliyor bu yüzden yıllar önce yapılan excel listeleri yerine simülasyon yapmaya başlamıştık.

Örneğin siz ftr seçtiniz hem sayısal kullanıcılar hem ftr kullanıcıları arasında sıralama gördüğünüz için aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz neresi olur diye. Ayrıca iLuno ile bu yıl sizin seçtiğiniz bölümleri seçen diğer adayların da sıralamasını görebiliyorsunuz.

Bu sıralamaları dawww.tabanpuanlari.net üzerinde kullanıyoruz, yerleştirme açıklanınca 2020 sıralamaları şeklinde paylaşıyor olacağız :) Haliyle 2019 sıralamalarının Türkiyede sadece bizde olmasının sebebi bundan kaynaklı.

Sorunuz olursa lütfen çekinmeyiniz.
T
10 ay
2020 Sıralamaları Eklendi!
Tercih simülasyonundaki verileri kullanarak tüm puanlara karşılık gelen sıralamaları ekledik. Problem gördüklerinizi belirtirseniz değiştirelim :)
www.tabanpuanlari.net/yks

Bazı üniversiteler kendi sıralamalarını paylaştıkça eklemeye devam edeceğiz.

Ayrıca burs, ikinci üniversite gibi bilgilerin tarihlerini kaçırmak istemiyorsanız iLuno uygulamamızı kurmanızı şiddetle öneririz. :)
T
10 ay
2020 Taban Puanları
Taban puanlarını 2020 ve 2019 şeklinde güncelledik şimdi de simülasyondaki sıralamalardan faydalanarak başarı sıralamalarını yaklaşık olarak eklemiş olacağız, en geç gece eklemiş oluruz.
https://tabanpuanlari.net/yks/bolum
T
10 ay
2020 Lise Taban Puanları
Nakil tercihleri pazartesi açıklandıktan sonra 2. nakil başvuruları yapılırken de taban puanları ihtiyacınız olabilir. Maalesef MEB açıkladığı pdf sadece yüzdelikler var e-okulda ise sadece puanlar var. Her ikisini birleştirdik.www.tabanpuanlari.net sitemizden bakabilirsiniz.
T
10 ay
Simülasyonda kim hangi puanla ne tercih ediyor?
www.tercihdonemi.net/yks simülasyonunu kullananların neler yazdığını merak edenler içinwww.tercihdonemi.net/status sayfasını yayınladık, bu sayede o an simülasyona yeni eklenen tercihleri ve o adaya ait sıralamaları görebiliyorsunuz.
T
11 ay
Örnek Tercih Listeleri
Arkadaşlar merhaba, tercih listesi yaparken kafası karışık olanlar için bir modül daha geliştirdik, önerilerinizi de bekliyoruz :)
https://tercihdonemi.net/uni/
T
11 ay
Tercih Simülasyonu 2020
Merhabalar, daha öncede netlere göre sıralama yapıyorduk artık sonuçlar belli olduğuna göre sınav sonucunu paylaşanlara sistem açık :)

Ekran görüntüsü yüklemeyi tercih edenler lütfen kişisel bilginiz olmadan yükleyiniz. (Şu an için birkaç saate onaylıyoruz.)
www.tercihdonemi.net
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.