Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Teğmen
15 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
Schroder - Hospital Bed
M
6 yıl
SEO VDS SUNUCU | % 50 indirim | 20 farklı a ve c class ip | Türkiye lokasyon
Merhaba,

yeni SEO Sunucularımızın devreye girmesi ile birlikte %50 İndirimli SEO VDS paketlerimizi sınırlı stok ile devreye aldık.

VDS paketlerimiz için kullandığımız sunucu özellikleri
DELL PowerEdge R410
2 x Intel Xeon Quad (4) Core E5620 (16 CPU)
64GB PC3-10600R ECC RAM
4 X 2 TB WD Red Pro - Raid 10 Yapısı ve 4 X 480 GB SSD


Paket özellikleri aşağıdaki gibidir.SEO VDS-2 SATIN AL - İndirim kodu %50indirim - Sadece 6 Stok

SEO VDS-3 SATIN AL [COLOR="Blue"]İndirim kodu %40indirim - Sadece 4 Stok

========================


Ödeme Secenekleri
 • İş Bankası
 • Kuveytturk
 • enpara.com


  NOTLAR
 • [U]İndirimler Ek IP ve Lisanslar için geçerli değildir.[/U]
 • Sunucu yönetimi müşteriye aittir.
 • Yedek almak müşteri sorumluluğundadır. Firmamız bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Sunucu siparişi için [email]akwebtasarim@hotmail.com[/email] skype adresini ekleyebilirsiniz.
 • Sunucu siparişleri stok durumuna göre 12 - 24 saat sürebilmektedir.
 • Daha fazla IP ihtiyacınız için iletişime geçebilirsiniz.
 • Sunucular sadece CentOS - Whm/Cpanel olarak kurulmaktadır.
 • Sunucu paketlerinde iade söz konusu değildir.
 • Sunucularda İllegal(Adült-Spam-hack-mailling-marez vs) İçerik bulundurmak kesinlikle yasaktır.
 • Lisans ücretleri indirime dahil değildir.

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  Web Site: [url]www.akwebhostingi.com[/url]
  E-Posta: [email]info@akwebtasarim.com[/email]
  Adres: Birlik Mah. Atışalanı Cad. No: 143-53 Esenler - İSTANBUL
  Telefon: 0850 885 0863 ( Mesai Saatleri İçerisinde Destek Alabilirsiniz )
  Skype : [email]akwebtasarim@hotmail.com[/email] (Skype üzerinden kesinlikle satış yapmamaktayız.Sadece satış öncesi destek içindir.)

  KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

  Ticari Ünvan: Akweb Bilişim Hizmetleri
  Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi: Atışalanı
  Vergi Numarası: 571 154 388 46
  Vergi levhamız mevcuttur.
 • M
  6 yıl
  SEO Hosting Nedir
  [size=3]SEO HOSTİNG PAKETLERİ

  SEO Reseller Hosting Nedir?
  SEO hosting üzerindeki sitelerin farklı Class IP üzerinde barınması SEO hostingi diğer hostinglerden ayıran en önemli özelliktir.Daha detaylı bir ifade ile aynı IP üzerinde barınan siteleriniz üzerinden aldığınız backlink ya da tanıtım yazısılarının size bir faydası bulunmamaktadır. Ya da çok düşük seviyede fayda sağlamaktadır.Ancak SEO hostinglerde ise barındırdığınız tüm hostingler farklı A ve C Class IP lerde barındığı için arama motorları gözünde tüm siteler farklı siteler gibi görüneceğinden aldığınız backlinkler maksimum fayda sağlayacaktır.

  Normal şartlarda sitenize backlink almak için onlarca kişi ile kucak dolusu paralar vererek çalışırsınız. Bu backlinkleri takip etmekse ayrı bir yük. Satın aldığınız linkler süresi bittiğinde kalkıyor, zaman zaman satın aldığınız tanıtım yazıları da silinebiliyor. Bunlar yarardan çok siteniz için zarar haline geliyor. Ancak Kendi SEO Resellerinizdeki sitelerinizden aldığınız backlinklerin hem silinme ya da kaldırılma gibi riski kalmıyor. Hemde 1-3 ay sonra kaldırma gibi ya da yenileme ücreti gibi bir şart olmuyor. Kalıcı backlink almış oluyorsunuz.

  A, B, C, D, E olmak üzere 5 Class IP adresi vardır. Ancak bunlardan kalite anlamında en kalitelisi A Class IP dir. ve bu sebeplede çok yüksek fiyatlara satılmaktadır. Ancak C Class IP A Class IP lere göre daha uygun fiyatla bulunabilmektedir.

  SEO Hosting ’in SEO’ya Katkısı
  SEO Hostinglerin yukarıda da bahsedildiği için A ve C Class özellikleri bulunmaktadır.Bu Farklı Class IP ler sayesinde siteleriniz birbirinden bağımsız rakip siteler olarak google gözünde görünmektedir. Malumunuz Google Aynı IP üzerindeki siteleri algoritması sayesinde bilir. Eğer sizin kullandığınız sunucuda farklı bir illegal site varsa, SEO açısından problem yaratır. Ancak SEO reseller sayesinde siteleriniz farklı Class IP üzerinde olacağından bu risk ortadan kalkar.

  SEO çalışmaları yaparken backlink almak çok önemlidir. Kaliteli backlinkler ile ancak siteleriniz üst sıralarda olabilir. Ancak backlink almak oldukça maliyetlidir. SEO resellerde Backlink almak için verdiğiniz paraları, SEO Hosting ile büyük oranda azaltabilirsiniz. SEO Hostinginizde birden fazla barındırdığınız siteleriniz için link değişimleri yapabilirsiniz. Normalde aynı IP adresini taşıyan siteler arasında yapılan backlink eklemeleri, Google tarafından önemsenmez. SEO Hostingdeki C-Class özelliği bu durumda da sizlere yardımcı oluyor.

  Aslında SEO resellerin daha sayabileceğimiz çok fazla katkısı mevcut. Linkwheel çalışmalarımızda backlink aldığımız sitelerin farklı Class üzerinde olmaları gerekmektedir. SEO reseller sahipleri oluşturacakları siteler ile linkwheel uygulamalarını kendi siteleri üzerinden yapacakları için, wordpress, Blogspot, Blogcu ve bunun gibi ücretsiz blog siteleri ile yapılan Linkwheel uygulamasına oranla, SEO Hosting kullanılarak yapılan linkwheel uygulaması C-Class IP özelliği sayesinde daha iyidir.

  SEO Reseller Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  Paketlerde dikkat etmeniz gereken sunucunun TR lokasyonunda olması, ping hızının yüksek olması, Sunucuda litespeed gibi eklentilerin olması ve verilen IP lerin maksimum paylaşım sınırına dikkat etmek gerekmektedir.

  Kimler SEO Reseller Hosting satıyor?
  Tecrübe ile sabittir ki KESİNLİKLE Türkiye lokasyonlu SEO reseller almanızı önerilir. Diğer hosting ve reseller paketlerine göre SEO reseller daha maliyetli bir iş olduğu için tm firmalarda SEO Reseller paketlerini göremezsiniz.

  SEO Reseller Ücretleri....
  Aslında ücreti belirleyen en önemli unsur IP lerin Adeti ve Class larıdır. Örneğin firmamız 20 C Class IP li SEO reseller paketlerini Yıllık 500 TL + KDV olarak müthiş bir indirim ile sunmaktadır. Ancak A Class IP ler ile bu fiyat daha yüksek olabilmekte. Ancak daha fazla fayda sağlaması açısından firmamız sağladığı SEO reseller paketlerinde A ve C Class IP leri karışık ve ek maliyet olmadan vermektedir.

  Normal şartlarda 1 adet IP ücreti 3 TL + KDV iken, A Class IP ücreti ise Aylık 15 TL + KDV lere kadar çıkmaktadır. Bu anlamda Tek IP almak yerine SEO reseller paketleri daha uygun maliyetli olmaktadır.

  İPUCU : SEO Reseller ile kendi işinizi de yapabilirsiniz.
  Malumunuz forumda tanıtım yazısı ve Link satışı yapan arkadaşlar bir hayli fazla. Ve sadece bu alanda bir ticaret sağlam rakamlar ile dönmekte. Bu anlamda sizde SEO reseller paketleri ile kendi paravan sitelerinizi oluşturarak, Forumlarda tanıtım yazısı ya da link satışı da yapabilirsiniz. Gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

  [size=3]SEO HOSTİNG PAKETLERİ
  M
  7 yıl
  www.dolarcanli.org Canlı Dolar
  Canlı Dolar kurlarını internet sitemiz içeriğinde anlık olarak inceleme fırsatına sahip olabilir, diğer döviz birimleri ile var olan değer eşitliği ve değer farkları arasında analizler yapabilirsiniz. Sistem üzerinde sizlere sunulmakta olan Canlı Dolar Kuru pariteleri için gerçekleştireceğiniz analizlerin insanlarla paylaşılmasını sağlamak isterseniz sosyal medya araçları üzerinden yorumlar yapabilir ve pek çok insanın internet sitemiz aracılığı ile doğru kaynak üzerinden www.dolarcanli.org Kur Takibi sağlamasına yardımcı olabilirsiniz.

  Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde forex sistemine yönelik bilgilere de yer verilirken çapraz kuralar arasında analizlerde bulunabilirsiniz. Spot piyasaların son durumları için incelemeler yapabilirsiniz. Banka gişelerinde var olan güncel döviz kuraları arasında ve internet üzerine yansıya rakamlar arasında ne kadar farklar olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

  Sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri ile hizmetler sunmakta olan ekiplerimiz sade bir görünüm ve kolay bir kullanım olanağına sahip olacağınız arayüz ile beraber güncel Dolar Kuru değerlerini rahat bir şekilde inceleme olanağı sunuluyor.
  M
  7 yıl
  SEO RESELLER - 5 Farklı Class IP |Cpanel-Whm|Litespeed|Yedekleme | Üstelik hosting fiyatına
  Merhaba arkadaşlar.

  2006 yılından bu yana web tasarım hizmeti verdiğimiz için 500+ kurumsal web tasarım müşterisine ve 300+ bireysel müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

  Hosting müşterilerimiz arasında büyük spor klupleri, yoğun trafikli kurumsal firmalar bulunmaktadır.

  Resmi Bir Firmayız ve Sunucu alt yapımız tamamen firmamıza aittir. TÜm hizmetler faturalandırılmaktadır.

  Tüm müşterilerimize sonraki 3 yılda sabit fiyat ile hizmet vereceğimizin garantisini veriyoruz.

  Paket 1
  2 Site Barındırma
  1 GB DİSK
  100 GB TRAFİK
  10 Adet E Posta
  10 Adet Subdomain
  10 Adet Veritabanı
  2 Adet CLass IP Paylaşımlı
  WHM Kontrol Paneli
  Türkiye Lokasyon

  Yıllık 25 TL + KDV
  SATIN AL


  Paket 2
  5 Site Barındırma
  3 GB DİSK
  300 GB TRAFİK
  30 Adet E Posta
  30 Adet Subdomain
  30 Adet Veritabanı
  5 Adet CLass IP Paylaşımlı
  WHM Kontrol Paneli
  Türkiye Lokasyon

  Yıllık 50 TL + KDV
  SATIN AL


  Paket 3
  10 Site Barındırma
  5 GB DİSK
  500 GB TRAFİK
  50 Adet E Posta
  50 Adet Subdomain
  50 Adet Veritabanı
  5 Adet CLass IP Paylaşımlı
  WHM Kontrol Paneli
  Türkiye Lokasyon

  Yıllık 75 TL + KDV
  SATIN AL


  UYARI
  Sunucularımızda a dul t ve zararlı içerik barındırmak yasaktır.
  Tüm Hosting sunucularımız haftalık ve aylık olarak yedeklenmektedir.
  Kullanım sözleşmesinde belirtildiği gibi hosting ve reseller paketlerinde maksimum CPU ve RAM * kullanımı %25 'dir.
  Diğer kurallarımız ile ilgili lütfen Hizmet sözlemesini okuyunuz.
  FTP'ye indirilmesi ve kullanılması için telif hakkı olan (oyun,mp3,video,program vb.) dosyaların upload edilmesi kesinlikle yasaktır.
  IP adresleri ticket açılarak sitelere atanmaktadır. Özel bir panel yoktur  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  Web Site:www.akwebhostingi.com
  E-Posta: info@akwebtasarim.com
  Adres: Birlik Mah. Atışalanı Cad. No: 143-53 Esenler - İSTANBUL
  Telefon: 0850 885 0863 ( Mesai Saatleri İçerisinde Destek Alabil
  irsiniz )

  KURUMSAL BİLGİLERİMİZ
  Ticari Ünvan: Akweb Bilişim Hizmetleri
  Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi: Atışalanı
  Vergi Numarası: 571 154 388 46
  Vergi levhamız mevcuttur.

  3 Farklı sunucuda toplamda 1000+ müşteriye hizmet veriyoruz

  REFERANSLAR İÇİN R10.NET SATIŞ KONUMUZ
  M
  7 yıl
  3 TL Reseller ile Kalitemizi Test Edin Cpanel/WHM %30 CPU
  Kalitemizi test edebileceğiniz müthiş bir paket sunuyoruz. r10, wmaracı gibi forumlarda bir çok kişiye hizmet verdik. Donanım haber forumunda da hizmet vermek ve tanışman için bu paketi oluşturduk.

  Sponsor hosting hizmetinde art niyetli kullanım olduğu için 1 TL gibi küçük bir hizmet bedeli almaya karar verdik.


  Kısaca bilgi vermek gerekirse :

  2006 yılından bu yana web tasarım hizmeti verdiğimiz için 500+ kurumsal web tasarım müşterisine ve 300+ bireysel müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

  Hosting müşterilerimiz arasında büyük spor klupleri, yoğun trafikli kurumsal firmalar bulunmaktadır.

  Resmi Bir Firmayız ve Sunucu alt yapımız tamamen firmamıza aittir. Tüm hizmetler faturalandırılmaktadır.

  Lafı daha fazla uzatmadan paketimizi size sunuyoruz


  PAKET 1

  • 10 GB Disk alanı
   200 GB Aylık Trafik
   20 Adet Alan Adı Ekleme
   Sınırsız MySQL Oluşturma
   Sınırsız E-Mail Hesabı Oluşturma
   %30 CPU izini (Anlık %40 CPU kadar müsade)
   cPanel/WHM Reseller Yönetim Paneli
   LiteSpeed WebServer ( Hızlı açılan sayfalar Apache'ye oranla %90 daha güvenli ve daha performanslı )
   Optimizeli Sunucular
   Yüksek Güvenlik Ayarları
   Türkiye Lokasyon
   3 Günlük Yedekleme
   Netinternet DC
  Aylık 3 TL + KDV
  Yıllık 30 TL + KDV

  SATIN AL

  _______________

  Ödemeleri Banka Havale/Eft, PayPal ile yapabilirsiniz. ( Banka Hesaplarımız )

  Önemli Uyarılar
  Hack, Ad*lt, Spam, Sesli Sohbet vb. gibi siteler kabul edilmemektedir.
  FTP hesaplarında Web Dosyaları dışında (muzik,oyun,proğram,film,mp3) benzeri uzantılı dosyaları barındırmak yasaktır. Disk alanı Depo olarak kullanılamaz.
  Kampanyamızdan yararlanan müşterilerimiz ücretsiz olarak (sponsorluk) hizmeti veremezler.
  Diğer kurallarımız ile ilgili lütfen Hizmet sözlemesini okuyunuz.
  Hizmetimiz 2 yıl aynı fiyattan devam edecek ve 3. senesinde cüzi fiyat artışı olacaktır

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  Web Site:www.akwebhostingi.com
  E-Posta: info@akwebtasarim.com
  Adres: Birlik Mah. Atışalanı Cad. No: 143-53 Esenler - İSTANBUL
  Telefon: 0850 885 0863 ( Mesai Saatleri İçerisinde Destek Alabilirsiniz )

  KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

  Ticari Ünvan: Akweb Bilişim Hizmetleri
  Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi: Atışalanı
  Vergi Numarası: 571 154 388 46
  Vergi levhamız mevcuttur.

  3 Farklı sunucuda toplamda 1000+ müşteriye hizmet veriyoruz
  M
  7 yıl
  M.E.B. SERTİFİKALI UYGULAMALI FİNANS YÖNETİMİ UZMANLIK EОİTİMİ
  M
  8 yıl
  Statik Toz Boya Sistemleri
  Statik Toz Boya Sistemleri hakkında karşınıza geçen, yenilikçi çözümlerimiz ile hizmetleri daha da ön plana çıkarmamızı sağlayan en büyük boyut, burada sizleri bekliyor. Etkileşimin estetik hallerini daha rahat ve daha kolay bir şeklide irdelemeniz için zaman kaybetmeyin ve aşama aşama her noktaya ulaşın.

  Çünkü artık, toz boya tabancaları ve statik hizmetler için karşınıza çıkacak olan pek çok noktayı daha net bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kolay çalışmalar, bireysel hizmetler ve estetik yenilikler olmak üzere, birkaç tıklama kadar yakınınızda olan bu hizmetleri kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ayrıntılara yönelik çalışmaları kullanmanız olacaktır. Bunun için de biz her zaman buradayız!
  M
  8 yıl
  Koltuk Örtüsü, sandalye örtüsü
  Merhaba

  koltuk örtüsü, sandalye örtüsü, minder örtüsü, minder kylyfy, yatak örtüsü, koltuk dö?emesi, dö?emelik kuma? gibi hizmetlerin verdi?i Ser tekstil koltuk örtüsü internet sitemiz açylmy?tyr.

  Site üzerinde koltuk örtüsü ölçüsü nasyl alynyr, ölçü alma tablosu gibi yararly bilgiler de mevcut.

  Site joomla ile yapylmy?tyr. Yorumlarynyzy bekliyoruz.
  Site :www.sertekstil.net
  M
  8 yıl
  Koltuk Örtüsü, sandalye örtüsü
  Merhaba

  koltuk örtüsü, sandalye örtüsü, minder örtüsü, minder kılıfı, yatak örtüsü, koltuk döşemesi, döşemelik kumaş gibi hizmetlerin verdiği Ser tekstil koltuk örtüsü internet sitemiz açılmıştır.

  Sitemizde koltuk örtüsü ölçüsü almak ile ilgili pratik bilgiler verilmiştir.

  Site joomla ile yapılmıştır. Yorumlarınızı bekliyoruz.
  Site :www.sertekstil.net
  DH Mobil uygulaması ile devam edin.
  DH Uygulaması
  Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
  DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
  Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
  DH Mobil Uygulaması
  Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle