Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
10 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Renault'a emisyon baskını
Renault'nun Fransa'daki şirket binalarına geçen hafta müfettişlerin baskın yaptığı açıklandı. Baskının emsiyon değerleriyle ilgili olduğu iddia ediliyor. Şirketin hisseleri yüzde 20 düştü. Renault'nun ardından Fiat Chrysler ve Peugeuot da borsada çok ağır kayıplar verdi.

Fransız CNG sendikasının açıklamasına göre Renault’un ülkedeki ofisleri müfettişler tarafından basıldı. Baskının emisyon skandalıyla ilgili olduğu ifade ediliyor.

CNG yetkilisi Florent Grimaldi konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ Renault’nun bazı tesislerinde aramalar yapıldı. Yönetim baskının emisyon değerleriyle ilgili olup olmadığını doğrulamadı.

Baskının nedeninin bu olduğundan şüpheleniliyor” dedi.Haberin ardından Renault’nun hisseleri yüzde 20’den fazla düştü.

Baskın açıklamasının ardından şirketin hisseleri yüzde 20 düştü. Alınan bilgilene göre şirkette çalışan bazı isimlerin bilgisayarlarına da el konuldu.

ŞİRKET AÇIKLAMA YAPMADI

Renault'un ofislerine yapılan baskın akıllara Volkswagen'in emisyon skandalını getirdi. ABD Adalet Bakanlığı skandaldan sonra Volksawgen hakkında 4.5 milyar dolarlık tazminat davası açmıştı. Fransa Maliye Bakanlığı da konu hakkında açıklama yapmadı. Fransız Enerji Bakanlığı'nda görüş alınacak hiçbir yetkiliye ulaşılamadı.

BÜYÜKLER BORSADA ÇAKILDI

Renault'un pisaya değeri 5 milyar dolar erirken Avrupalı diğer otomobil üreticileri de borsada çakıldı. Fiat Chrysler yüzde 10 Peugeot yüzde 8.10 düştü. STOXX 600 otomotiv endeksi ise toplamda yüzde 5.9 değer kaybetti.
8 yıl
Sony Vaio SVF1521NSTW Notebook Hk.
Arkadaşlar;

Sony Vaio SVF1521NSTW Notebook almayı düşünüyorum. kullanım amacı ise 3D Max programı ve günlük kullanım için şimdi 4 GB 3D Max için yetersiz geleceği için 8+8 16GB ram takmayı düşünüyorum sorum ise bu ürünün slotları 8Lik ram destekliyor mu?

Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler..
8 yıl
Toruk Cars Ar-Ge Ekibine Ödül!
%100 Elektrikli Yerli Otomobil üretmek için yola çıkan Toruk Cars;
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen ve sektörünün Ar-Ge Oscarı olarak adlandırılan Ar-Ge Proje Pazarı etkinliğinde 4.'lük ödülüne layık görüldü.
Her ne kadar haber ajansları ismimizi Tork olarak yazsa da canları sağolsun :))
Toruk ile Ayrıntıları Facebook Sayfasını Beğenerek Takip Edebilirsiniz...

https://www.facebook.com/Toruk.Electric.Cars

HaberTürk Haberi İçin Tıklayınız..

Haberler.com Haberi için Tıklayınız

Doğan Haber Ajansı Haberi için Tıklayınız...

8 yıl
Yiğit Akü’den Toruk Cars’a iyi haber!
%100 elektrikli ve Türk malı araç üretmek için yola çıkan Toruk Cars her gün bir adım daha ileriye gidiyor. Toruk Cars AR-GE ekibinin görüşmeleri sonucunda Toruk’a bir iyi haberde Yiğit aküden geldi. Toruk’un uzun pil ömürlü LifePO4 bataryaları için irtibata geçtikleri Türk akümülatör üreticisi Yiğit Akü’nün yetkilileri Toruk’a LifePO4 batarya konusunda tedarikçi olabileceklerini söyledi.

Toruk Cars'ı Facebook'tan takip edebilirsiniz...
8 yıl
Toruk Üretim İçin Gün Sayıyor!
9 yıl
Biraz neşelenin gençler -Tiffany Alvord - Happy Together
9 yıl
Kopan Bacağını yiyen çekirge ss'li
duvarında dibinde gördüğüm ve biraz büyükçe çekirge acıkmış olacak ki ya bacağını kendisi kopartmış yiyiyordu ya da kopan bacağı israf olmasın diye yiyiyordu

9 yıl
beyler kalkmış
hem de baba kız mış
9 yıl
citroen xsara gaza basınca gelen ses
arkadaşlar arkadasım 99 model bir xsara almış araçta hareket ederken de etmezken de gaza basınca bir ses geliyor seste sanki emniyet kemerini takmazsını ya da farları söndürmeden stop edip kapıyı açarsanız bazı arabalar uyarı sesi verir ya o şekilde bir ses sesin lpg vs. ile alakası yok herseyi denedim sizce sorun ne olabilir? birde ses sürekli gelmiyor arada geliyor biraz susuyor sonra tekrar ötüyor emniyet kemeri uyarısı gibi aynı
9 yıl
ingilizceden sonra italyanca mı yoksa ispanyolca mı?
arkadaşlar ingilzceden sonra gerek iş hayatında gerekse insanın kendisine yatırımı için ikinci dil sizce hangisi daha mantıklı ispanyolca mı italyanca mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.