Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Y

Yüzbaşı
03 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 15)
Gönderiler Hakkında
Y
2 yıl
Wifi çekim gücü yüksek modem
Merhabalar, dubleks ev için wifi çekim gücü iyi ve sorun çıkarmayacak bir modem arıyorum, 50 mbit hızım var
Y
2 yıl
Yeni Spybox s11 Plus
Y
3 yıl
Vodafone vs Türk Telekom
Merhabalar hattım vdsl olarak 100 mbps ye kadar destekliyor, ilk önce netspeed ve şuan türknet kullanmaktayım, ancak prime time saatlerde hızım hep 13 16 bandına düşüyor, bende iss değiştireceğim ancak vadofone ve ttnet arasında kararsız kaldım, siz hangisini seçmeliyim? Alt yapı tabi ki Türk Telekom a ait
Y
3 yıl
La Liga 3 Yıl Boyunca Dsmart'da
Nihayet ülkede yayınlanacak maçlar

La Liga 3 Yıl Boyunca Dsmart'da
Y
3 yıl
Türknet Pişmanlıktır, Türknet Strestir,Türknet Netsizliktir.
Merhabalar, öncelikle konuyu açma sebebim arızamın düzeltilmesi vs değil çünkü geçtim artık onlardan, konunun tek amacı Türknet e üye olacak bir insanı bundan kurtarmak amaçlıdır. Neden mi?
1-ilk sorun hız artırmak istediğimde oldu hattım 96 mbit desteklemesine rağmen 35mbit daha fazla hız alamayacağım söylendi, daha sonra forumda ki yetkili şahıs(şimdi msjlarımı görmezden gelese de) o zaman sorunu çözüp yüksek hızı tanımlattı,
2- statik ip alayım dedim 2 gün bekledim gene yetkili şahıs yardımıyla ancak tanımlandı..

Gelelim asıl sorunlara;

1-haftasonu akşamları internet kullanmam diyorsanız tam size göre bir iss Türknet çünkü istesenizde kullandırmıyor,aşağıda resimleri ekleyeceğim..
2-Yaklaşık 3 gündür internetim yok özellikle buradaki yetkili şahıs mesajlarımı görmezlikten geliyor, arıza kayıtlarına modemi yeniden kurun diye cvb geliyor..

Siz diyorsanız ki ben sabrımı ve sinirimi test edeceğim vede zamanım bol buyrun Türknete gelin, şaka yapmıyorum..İlk Baştada dediğim gibi konuyu açmamın tek sebebi ne kadar insana ulaşır ve bundan kurtarırsam o kadar iyidir düşüncesi..karar sizin..
Tam bu mesajı yazarken aradılar arıza kaydına istinaden ve aynen şu dendi"MESAİ SAATLERİNDE EVDE DEĞİLSİNİZ SİZİ ARADIĞIMIZDA HEP İŞTESİNİZ (08.00.-18.00) YANİ BEYİM DİYOR Kİ NORMAL İNSANLAR GİBİ NEDEN İŞE GİDİYORSUN, SAAT VERİN EVDE OLAYIM DEDİM, SAAT VEREMİYOR" PESSS...Ayrıca 48 saat daha inceleyeceklermiş anlayacağınız komple haftayı internetsiz kapattık
Haftasonu kablolu test tanımlı hız 85 mbit ken
Türknet Pişmanlıktır, Türknet Strestir,Türknet Netsizliktir.
Y
3 yıl
silinebilir
silinebilir
Y
3 yıl
Türk Telekom - TurkNet VDSL internet
Merhabalar, şuan Türknetten 85 mbps vdsl internet kullanıyorum, yoğun saatlerde yurt dışı çıkışlarda sorun olabiliyor, acaba Türk Telekom HiperNet e geçsem bu sorunlar azalır mı ? yoksa hat aynı hat, hız aynı hız bir şey değişmez mi ?
Y
3 yıl
Türknet kendine saygısızlık ve pişmalıktır.
Netspeed kullanırken Türknet e geçiş için başvurdum, 04.09.2019 tarihinde aktivasyon işlemleri başladı cuma günü kendi çabamla öğrendim ki sistemsel hata olmuş ancak başvuru yenilenmemiş..neyse bir tam gün boyunca araya araya aktivasyon işlemi yenilenip, özür dilendi ve 48 saat içinde aktif olacağı söylendi 07.09.2019 tarihinde.. gel görki 09.09.2019 da netspeed geçiş işlemleri kapsamında internetimi kesti ancak türk net hala aktivasyonu gerçekleştirip sinyali veremedi ve bu süreçte 3 kere kayıt açtırdım, 48 saat içinde açılacak internet neden açılamıyor diye ne cevap verdiler ne de dönüş yaptılar. internetsiz kalmış durumdayım,, her şeyden öte yaşadığım süreci kendime yakıştırmıyorum.. türk nete geçeceklere en büyük tavsiyem geçmeyin olur.Türknet kendine saygısızlık ve pişmalıktır.Türknet kendine saygısızlık ve pişmalıktır.
Y
3 yıl
LG 49SK8100PLA vs Samsung 49NU8000
Merhaba LG 49SK8100PLA vs Samsung 49NU8000 iki tv arasında kaldım veya sony xf7596 modeli mi tercih etmeliyim 5000 TL bütçem var kararsız kaldım. acaba hangisini tercih etmeliyim?
Y
5 yıl
Türknet Adsl Hizmet No Öğrenme
Merhabalar türknet adsl hizmet numaramı nasıl öğrenebilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle