Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
01 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Pentax Pentax Pentax
Sonunda pentax kullanma isteğim iyice arttı. fujifilm de tat vermemeye başladığı içn yeni bir.makina almaya karar verdim. Yalnız çok enteresan bir soru ile karşınızdayım.
Malum iş güç varken fotoğrafa pek fırsat kalmıyor. Ben de hafta sonları fırsat buldukça ( bazen iki -üç haftada bir) fotoğraf için bi yerlere gidebiliyorum. karar veremedim nokta bu kadar az zaman bulurken 1400-1500 tl verip k5 almam mantıklı mı acaba? yoksa 600-700 tlye k10d mi alsam? Siz olsaydınız nasıl bir tercih yapardınız? Bütçe sıkıntı değil fakat o parayı verip makinayı kullanamamakta koyar. Diğer taraftan da aslında en iyisini mi alsam ikilemindeyim. Bildiğiniz arada kaldım :)
8 yıl
silinsin
silinsin
8 yıl
J.LOJ.K.LIĞI/Güvercinlik/Ankara
evet devreler Acemi usta ikisi de aynı yer benim. Buraya düşen devreler yazsın görüşelim.
8 yıl
2004 fiesta
Arkadaşlar 2004 model benzinli 1.4 fiestamda motorda sorun çıktı yine. Alternatör kayışının değişmesi gerekiyormuş . işçilik dahil 266 tl fiyat verdiler . Fiyat nasıl sizce ? Servis kazığı yemeyelim sonra :)
8 yıl
45000'e C segmenti
Arkadaşlar merhaba. 45000 tl'ye kadar C segmenti bi araç almayı düşünüyorum. Baya bi araştırma yaptım aslında. Leon ile Astra baya aklıma yattı ama sizin tavsiye edeceğiniz bi araç var mı? Yakıtı ve güvenlik donanımları en önemli kısım. yani yağmur sensöre vs olmasa da olur.
9 yıl
dünya klasikleri
Arkadaşlar dünya klasiklerinin listesi var mı elinizde? Netten aradim da dogru duzgun bi liste yok.
9 yıl
Ford Fiesta 2004 benzinli
merhaba. 2004 model fiesta aracımdan 1 hafta kadaar önce vik vik ses gelmeye başladı. ses motor ısınsa da kesilmiyordu. ben de ustaya götürdüm . kayışa su döktü ve ses kesilince kayıştan geliyor deyip değiştirdi. v kayışı taktı. şimdi de ses motor sogukken devam ediyor fakat ısınınca kesiliyor. ustaya tekrar götürdüm ama orada değild. telefonda bu raçlarda gergi bilyası olmadıgından ayarlama yaplmıyor ı yüzden motor sogukken ötmesi normal dedi. daha önce hiç ötmeyen aracın ötmesi bana pek normal gelmedi. yarın yine götürmeyi düşünüyorum. fakat motordan faan anlamadıgım için adam ne derse ister istemez inanmak zorunda alacagım. bu araçlarda gergi bilyası yok mu gerçekten ? ya da bu sesin gelmesi normal mi?
9 yıl
nexus 7 çift tıklama
Arkadaşlar mouse ile yaptıgımız sol tuş çift tıklama isini nasil yapiyoruz ? Eticaret sitesine fotograf ekleyecegim sadece mouse cift tik ile ekleniyor. Ne yapmak lazim ?
9 yıl
samsung vs nexus
arkadaşlar amerikadan tablet almayı düşünüyorum. üniversite de kullanacağım. o yüzden klavye de almayı düşünüyorum yanına. aslında bi laptopum var ama bunu evde bırakıp üniye tablet götüreceğim. zaten bi nete girmek için kullanacağım bi de bi kaç ödev yazarsam ki onlar da ödev sayılmaz pek :)
şimdi sizce samsung galaxy tab 2 mi alsam nexus 7 mi ?
7 inç yeterli olur mu ?
samsungun artı özelliği arttırılabilir hafızasının olması.
nexusun ise hızlı işlemcisi ve gorilla camı.
2 haftadır düşünüp duruyorum napsam diye :) hem bu iki ürün arasında kaldım hem de 7 inç ile 10 inç arasında. açıkçası sadece 300 dolar verebileceğim. bu paraya da 10 inç alet yok gibi (çin mallarını saymazsak). biriniz bana akıl versin de alayım artık bi şey türkiyeye döncem yoksa :)
10 yıl
nickiniyerim sergi
fujifilm s2950 ile çektiğim fotoğraflar.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.