Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
30 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
LG Ekran orjinalliği??
Arkadaşlar merhaba,

Şimdi ben LG G4 telefonumun ekranını, çerçevesinin fazla darbe almasından dolayı değiştirmek istiyorum fakat güvenemiyorum. Kendime değil de ekrana güvenmiyorum. Orjinal ekranını satın alıp almadığımı nasıl anlarım?

Bu arada LG telefonlarda ekran ve çerçeve birlikte değiştiği için ekranı değiştiriyorum.

Teşekkürler..
7 yıl
LG G4 kamera lensimi kırdım
Arkadaşlar merhaba sorunum öncelikle garanti dahilinde bir sorun değil.


LG G4 kamera lensim telefonumu düşürdüğümde kırıldı. Baya baya bildiğiniz arkada kamerayı koruyan lensin koruyucu camı kırıldı.Şimdi ben bunun bedelini servise sordum 110 lira dediler eyvallah. Ancak ellerinde de bulunmadığını söylediler. Şimdi bu servisin bildiğim kadarıyla bana yedek parça sağlama zorunluluğu var. Bedelli olsun bedelsiz olsun. Eee olmayan parçayı da eleman yaratamaz durduk yerde. Şimdi telefonun 1 sene daha garantisi var. O yüzden parçayı başka yerden sipariş edip garanti dışı bırakmak istemiyorum cihazımı. Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim? Bu konuda bilgisi, deneyimi olan var mı?
8 yıl
CVC kodunu yanlış girdim
Arkadaşlar başınıza gelen var mı bilmiyorum ama yurtdışından bir şey sipariş ettim fakat CVC kodunu girerken hata yaptım. Yine de siparişimi yolladı adamlar. Şimdi bu adamlar paralarını alabilirler mi? Sanıyorum ki benlik bi sıkıntı olmaz. Ama yani parasını ödemeden de olmaz. O yüzden varsa bilgili biri çok makbule geçer
8 yıl
Şu oyunu bulmama yardım edin nolur
Ya bi oyun vardı şimdi düşman robotlar mı diyim her neyseler 1. dalga 2. dalga şeklinde geliyorlardı. Benim de dalgalar arasında düşman yolundaki silahlarımı geliştirmem falan gerekiyordu. korumam gereken bir çekirdek var. düşmanlar bana değil direk çekirdeğe nişan alıyorlardı. ama önce çekirdeğe ulaşmaları gerek. portal gibi böyle fütüristik bi yapısı var. adı neydi bu oyunun?
8 yıl
G4 kulaklığı sorun çıkarıyor
Şimdi ben Vodafone'un tarifeye ek ıvır zıvırlarıyla bi G4 aldım. Yalnız gelen kulaklık ilk başta canavardı. Sonradan solmaya başladı. Mesela soldan daha çok ses geliyor ama sağdan çok kısık. Sonra 2 gün sonra sağ bangır bangır ses verirken sol pısırık kalıyor. Bazen ikisi de sönüyor. Şimdi "Kardeşim telefonun yanında böyle bir kulaklık verdiniz de tırıvırı çıktı" desem garantiden ben bu kulaklığı servise yollayabilir miyim?
9 yıl
Paypaldan geri ödeme geldi ama karta yüklenmedi
Ya e-bayden bir şey satın almıştım ama satın alma işleminden sonra "The user is no longer registered" diye bir şey çıktı. Bende e-bayde dava oluşturdum. Haliyle satıcı şikayetime cevap veremedi. Müşteri hizmetlerine taşıdım davayı ve müşteri hizmetleri de itirazımı haklı görüp parayı geri yolladı. Parayı paypal hesabıma yolladıklarını söylediler ve gerçekten de öyle. Paypal'a yollamışlar. Ancak paypal da ininal kartıma yolladığını söylüyor. Fakat kartımda para yok. Ne yapıcam şimdi ben?
Tarihlere dikkat edin. Paypal 31.07.2014te geri ödediğini söylüyor. Ama ininalda 21'inden sonra işlem görünmüyor
9 yıl
Split Screen oyun tavsiyesi
Ya evde bi PS3 var. Büyük ekran tvde split screen olarak oynayabileceğimiz aksiyon oyunları tavsiye eder misiniz?
9 yıl
[YARDIM] E-bay'de kullanıcı hesabını dondurmuş
Bu ayın başlarında açık arttırmadan bisiklet kıyafeti almıştım. Ancak 1 hafta önce baktım ki "This user is no longer registered on e-bay." yazıyor. 1 hafta bekledim ama ürünümün tahmini geliş süresi başlamamıştı henüz. (Hala da başlamadı) O yüzden de ürünümü alamadım diye çözüm merkezine bildirdim. Ben derdimi yazdım oraya. Fakat karşı taraf ebayde olmadığı için cevap veremiycek. Yine de site 1 hafta bekletiyor beni karşı tarafın cevabı için. Şimdi 1 hafta geçip cevap gelmeyince ne olucak? Direk bana verebiliyorlar mı parayı?
9 yıl
Bisikletiniz varken paten alır mıydınız?
Ya şimdi bisikletim var geziyorum sahil sahil falan eyvallah da. Patene merak sardım hafiften. Sizce ufak bir bütçe ayırıp paten almalı mıyım? Yoksa çok gereksiz mi olur? Şimdi bisikletin hakkını veriyorum. Bi çıktığımda 60 kilometreden aşağı sürmüyorum ve keyif de alıyorum. Sahilde patenle gezenleri gördükçe hafif bir istek oluştu bende de
9 yıl
Kalıcı dövme yaptırmayı düşünüyorum
Bi model önerebilecek var mı? Kolumun görünen bir tarafına yaptırmayı düşünüyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle