Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
D

Yüzbaşı
29 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
189 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
10 ay
Kingston Sahte Ve Orjinal H.K

Elimde aynı model iki adet ram var. Resimde görüldüğü üzere üstteki rem Koyuncu firmasının tedarik ettiği amazon'dan aldığım rem. Alttaki rem ise n11 den aldığım sahte olduğunu düşündüğüm rem. Bunları kit olarak belki kullanamam ama birinci slota orjinali takarak ikinci slota sahteyi takmak istiyorum. Oyundan atma oluyordu mesela Pes 2023 de hem de rem yüzde 85 gibi atıyordu remden kaynaklandığını bir an düşündüm ikinciyi sipariş ettim o da orijinal geldi şansıma şimdi iade süresini de aştım 21.gün oldu ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Kingston Sahte Ve Orjinal H.K

Not: Açılırken rem değiştirildi. F1, F2 yazısı geldi F2 ye bastım ayarları sıfırladı hemen açıldı pc

D
11 ay
CPU LED Yanıp Sönüyor DRAM Sabit Yanıyor

MSI H510M Pro-e Anakart

Intel i5 11400 İşlemci

CMW16GX4M2C3000C15 Corsair Vengeance Pro RGB 3000 MHz rem tek slot ( Patriot 3200 MHz de denendi )

Highpower 700watt PSU ( 3 farklı PSU denedim )

Ekran kartlı veya kartsız olsun bilgisayar çalışmıyor bir rem daha vardı elimde yine sıfır Patriot 3200 MHz. Remler 1.35 v ama uyumlu remler değil sorun ondan mı acaba?

İşlemcide ısınma var ama CPU ve dram LED yanıyor daha doğrusu CPU LED yanıp sönüyor dram sabit yanıyor. Anakartı mı iade etsem uyumlu rem sorunu çözer mi anlayamadım gitti

D
3 yıl
İsmet İnönü'nün 12 Ada'yı Reddettiği Belge Ortaya Çıktı
Türkiye ile Yunanistan arasında yıllardır çeşitli krizlere neden olan 12 Ada'yla ilgili yeni bir tartışma gündemde. İsmet İnönü'nün, 12 Ada'yı İngilizlerle ters düşmemek için reddettiğine dair belge ORTAYA ÇIKTI
https://www.dailymotion.com/video/x7otf2b

Fatih Altaylı’nın konuğu Prof. Dr. Çağrı Erhan, 12 Ada ile ilgili belgelere ulaştığını ve bu belgenin Yunanistan'da olduğunu söyledi.Erhan, İsmet İnönü'ye 12 Ada'nın teklif edildiğini ancak İnönü'nün, bu teklifi reddettiğini söyledi.

Belgesini buldum; İnönü, İngilizlerle aramız bozulur almayın diyor
Erhan; "Belgesini buldum. 1943 yılında Alman sefiri, Türk Dışişleri Bakanı Menemencioğlu'na '12 Ada'yı size verelim' diyor. Kars'ta yurt içi gezisinde olan İsmet İnönü'ye telefon açıyorlar. İsmet İnönü "İngilizlerle aramız bozulur almayın" diyerek kabul etmiyor." dedi. 
Twitter hesabından belgeyi paylaştı
Bu sözler, kamuoyunda konuyu yeniden tartışmaya açtı.Kimileri böyle bir belgenin olmadığını savunarak, Çağrı Erhan'ı linç etmeye kalktı. Tartışmalar üzerine Çağrı Erhan, Dışişleri Bakanlığı'nın arşivlerinden ulaştığı belgeyi Twitter hesabından paylaştı.
İngilizlerle sorun yaşamamak için...
26 Eylül 1943 tarihli belgede, dönemin Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün 12 Ada konusunda gelen teklife şöyle yanıt verdiği görülüyor: "Adaları, kayıtsız şartsız kullanmak üzere alabiliriz. Yoksa bu yüzden İngilizlerle ve Yunanlılarla ihtilafa giremeyiz. Kars'tan selamlar. "

İsmet İnönü'nün 12 Ada'yı Reddettiği Belge Ortaya Çıktı İsmet İnönü'nün 12 Ada'yı Reddettiği Belge Ortaya Çıktı
D
5 yıl
İyi Bir Ekran Kartı İçin Az Daha Beklenilir
Arkadaşlar ikinci el piyasasında GTX 1070 ti 1800 TL+ civarından işlem görürken GTX 1060 ise 1050TL+ üzerinden işlem görmektedir. Sıfır olduğu belirtilen GTX 1080 ise 2500+ üzerinden işlem görmektedir. Bu durumda ekran kartlarının yüksek versiyonlarının fiyatlarındaki uçurum ise beklemeye işaret ediyor. Vega ekran kartları hemen her koşulda GTX 1070ti ile yarışsa da uzun kullanımda yükselen sıcaklıklar sistem performansı olarak yeni nesile çekiyor. 2500 seviyesinden GTX 1080, 1800-2200 bandından GTX 1070ti alacağınıza az beklenirse ilk üretim olan vegalar upgrade ile piyasaya 2300-2800 arasında karşımıza çıkacaktır 4-5 ay sabredin bir daha upgrade için bir yıl sonra planlar kurmayın. Saygılar.
D
5 yıl
3 Ortak FMRTE 19 Satın Alalım
Oyun editörü olarak platformda yıllardır adından özlemle bahsettiğimiz FMRTE 19 için ücretsiz sunum bu yıl da yapılmadı. 30 TL kullanım ücreti var. Kişi başı 10 TL ödeyerek ortak bir hesap alalım diyorum. Artan sakatlıklar, düşük bütçeler, en kaliteli takımların vasat performans sergilemesi vs. vs. pm atarsanız gerekeni yapalım inşallah.

NOT : Ben hesap aldım ve 3 kişi olduk. Yorum yapmaya devam ederseniz siz de 3 kişi olabilirsiniz, almak isteyenler son mesajlardan birbirlerine ulaşabilirler. faruker ve killerking hocamız şuan ortak arıyorlar.

3 Ortak FMRTE 19 Satın Alalım
D
5 yıl
Yıllar Sonra Wikipedia Tekrar Açıldı
Siyasi nedenler dolayısıyla kapatılan wikipedia tekrar açıldı?
Sizce kapatılması doğru muydu?
D
5 yıl
Sıfır FX 8350 İşlemci 511 TL
D
6 yıl
Turknova Ücretsiz Üyelikleri Bir Süreliğine Açık
Sürekli davetiye için PM alıyordum son olarak bu durumu görünce faydalanmak isteyen arkadaşlar için kaçırılmayacak bu fırsatı bildirme gereği duydum.
Ne zaman üyeliklerin kapanacağı bilinmiyor o sebeple elinizi çabuk tutarsanız sizin için daha iyi olur düşüncesindeyim.
https://www.turknova.net/
D
7 yıl
BTK Açıklaması
Neden 2018 diyebilirsiniz ama daha önce forum kaynakları da 2018 tahminlerinde bulunmuşlardı. BTK Başkanı da 2018 diyor. Ve Mart-Mayıs arasında 02:00-08:00 arası akn olarak akk yi etkilemeyecek bu da ayrı bir gelişme. Bir indirme yapsak ve bu 15 gb ise 00:00 da başlasak 2:00 ye kadar 2 gb inerse (kotayı aştığımızı farzedelim) saat 8:00 e kadar indirmemiz bitebilir. Benim de kotam 150 gb malesef yetmemekte. İki ay öncesine kadar ttnet 50 gb ile kandırıyordu. Umarım 2018 açıklaması başkan değişikliğiyle falan rafa kaldırılıp süresiz ertelenmez.  BTK Açıklaması
D
7 yıl
Unlocked Telefon Kayıt
Merhaba arkadaşlar. Yurtdışından telefon getirteceğim. Getirten çok fazla vatandaşımız mevcut. Yorumları da harikulade. Ama sipariş yapmadığım için yorum yapanlara soramadım. Telefon Unlocked olarak geliyor. Sim kart takarak kullanabilir miyim? İlla pasaport için bir yerlere para mı yedirmem lazım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle