Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
09 Şubat 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
20 yıl
Windows XP UPS error!
Arkadaşlar, microsoftun sitesinden ups.exe dosyasını indirmek istiyorum ancak bi türlü giremedim, elinde bu dosya olan varsa ya da link verirseniz çok sevinirim!
20 yıl
Hayal kırıklığı
Bugün 512 MB Twinmos PC2700 ram aldım, ama şu anda en iyi değer olarak 144 FSB deyim, ram değerleri 2-5-2-2 sanırım, ama ultra değil, normal mode da çalışıyor. Daha yüksek FSB ye çıkmam mümkün olmadı çünkü çıktığımda örneğin 155 FSB de tamamen default kullanmam gerekti ramleri, ayrıca makinam 166 FSB de açılmadı bile, işlemcimin oc yeteneksizi olduğu gerçekmiş...
20 yıl
KT4V ile stabil kaç FSB'ye çıktınız?
Ram modelinizle yazarsanız bana referans olur, teşekkürler.
20 yıl
TV CARD CAPTURE PROGRAMI ÖNERİR MİSİNİZ?
FLY 98 marka BT878 model TV kartım var ve kendi sürücüsünün içinden çıkan fly studio yazılımındaki çözünürlükten daha yüksek çözünürlükte capture yapmak istiyorum, bildiğiniz program var mı?
20 yıl
Satılık Eski PC CD-ROM Oyunları
20 yıl
150 Mhz FSB'de bilgisayar açılmadı
Arkadaşlar, elimdeki RAM'ler 2100 olduğu için mi yoksa işlemcim daha fazla gidemediği için mi nedir, 150 MHZ FSB de bilgisayar açılmadı, biosu resetlemek zorunda kaldım. Ben de sizin gibi 166 MHZ kullanmak istiyorum çarpanı düşürüp ama mutlaka 333DDR mı almam lazım???

Ha, bi de KT4V nin AGP, PCI kilidi var mıdır otomatik olarak???
20 yıl
Pekiiii.... Yok mu KT4V ile Athlon 2000+ coşturan?
Ya ben uyuz oldum böyle şimdi overclock yapalım dedik, düzgün PSU da aldık hazır, gel gör ki 166 FSB de açılmadı bile bilgisayar bios resetlemek gerekti falan, işlemci mi çok az oc yeteneğine sahip ya, yoksa anakart mı yaramaz oc için?
20 yıl
FSB nasıl coşar?
Arkadaşlar, forumlarda bakıyorum da millet FSB yi 170-180 falan yapıyor, peki bu durumda PCI hızları da etkilenmez mi? Yani ben 140 kullanıyorum (12.5 x 140) anakartım PCI hızını ayrı tutabiliyor mu? Zannetmiyorum gerçi, ama PC2100 Ramleri şu an agressive kullanıyorum, agressive kullanmadan işlemcimi FSB artırarak ne kadar oc leyebilirim? (çok bayık bi soru oldu ya kusura bakmayın)
20 yıl
Hard Disk sıcaklığını nasıl ölçebilirim?
Kullandığım Seagate Barracuda 40 GB diskin sıcaklığını ölçmem için bir program var mıdır?
20 yıl
NFS HP2 patch yardım
Bu oyunun patchini ForceFeedback sorununu çözmesi için kurmam lazım ancak bendeki oyun cracklenmiş kopya ve patch bu dosya üzerine yazamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle