Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
21 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Altus ALK 470 E Motor Arızası
Merhaba, memleketteki evde bulunan Altus marka buzdolabı motor arızası yapmış. Araştırdığım kadarıyla motorun kronik arızaları var zaten. Bu motora eş değer daha kaliteli motor tavsiyeniz var mı?

Buzdolabı Modeli: Altus ALK 470 E
Motor Modeli: Türk Elektronik NTU 170 MT U 234-05
2 yıl
Viessman Vitopend 050 İçin Oda Termostatı
Arkadaşlar internette uzun uzun araştırdım ama net bir yorum göremedim. Viessman Vitopend 050 için kablosuz veya kablolu oda termostatı bakıyorum. Araştırdığım kadarıyla kendi markasının oda termostatlarıyla uyum problemi yaşıyormuş. Tecrübesi ya da bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
3 yıl
Toyota Corolla & Honda Civic Hangisi?
Merhaba, ikisi de otomatik vites ,2015 model ,Km en fazla 50 bin ve Benzin & LPG. Hangisini tercih etmeliyim?
4 yıl
40-45 Bin TL arası Otomatik Araba arıyorum
Merhaba arkadaşlar, 40-45 bin TL arası otomatik vites Astra-Civic 1.4 sport - Auris vb. Hatchback kasa araç arıyorum. Km en fazla 120 binde olursa iyi olur. Değişeni ve ağır hasar kaydı olmasın.
4 yıl
Dosya İndirirken veya Yüklerken Bağlantı Kopması
Arkadaşlar slm, Vodafone fiber net İnternetim var. Modemim Alcatel. İnternetten dosya İndirirken veya dosya yüklerken sürekli kopma yaşıyorum. Sadece nette gezindiğimde kopma yok. Sadece bilgisayar değil telefonlarda da aynı sorunu yaşıyorum. Problem ne olabilir?
5 yıl
Dsmart üzerinden Tivibuspor ücretsiz kanalını izleme
Bildiğiniz üzere Tivibu spor kanalını uydu üzerinden ücretsiz yaptı. Bütün maçları olmasa da bazı maçları ücretsiz yayınlayacak. Apartmanda ortak hat var ve yayını oradan alıyorum. Kanal ekleden tivibuyu eklemek istiyorum ama ekleyemiyorum. Kanalı bulamıyor.
Frekans 11853 & 25000 Yatay 2/3. Kontrol eder misiniz siz de ekliyor mu? Ona göre uyducu cağıracağım.
5 yıl
Canon G2400 & Epson L365 ???
Arkadaşlar sınıfa renkli yazıcı alacağım. Canon G2400 ve Epson L365 arasında kaldım. Wi-fi özelliği önemli değil. Aylık 2500-3000 arası renkli baskı alacağım. Dolumun ucuz olması ve A4 kağıdına kaliteli baskı vermesi yeterli. 3 yıl kullanacağım.

Tavsiyeniz ne olur?
5 yıl
Sınıf İçin Renkli Yazıcı Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar,
Sınıfıma renkli yazıcı almak istiyorum. Baskı maliyetinin düşük olması, malzeme kalitesinin iyi olması gerekiyor. 3 yıl boyunca kullanacağım. Günlük ortalama 100 sayfa önlü - arkalı baskı alacağım. Toner & kartuş maliyetinin en alt düzeyde olması, dolumunun basit olması ve drum resetlemenin olması önemli.Tarayıcı özelliği şart değil ama Wi-Fi olursa iyi olur olmasa da sorun değil. Bitmeyen kartuş sistemi de olabilir. Amaç kaliteli ve ucuz baskı.
6 yıl
Oda Termostatı Tavsiyesi
Merhaba, Arcelik Dgk 20 Bi kombi var ve salona oda termostati taktirmak istiyorum. Cerkezkoy'de ufak bi arastirma yaptim kablosuz oda termostati yok kablolu var. Kombi servisi montaj yapmiyor kendim de anlamiyorum. Hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz? Montaj isini yaptiran marka var mi?
6 yıl
Max. 600 TL'ye Telefon Önerisi
Arkadaşlar eşimin tlf bozuldu yeni bir tlf bakıyorum. Dokunmatik sevmiyor aslında ama face ve whatsapp mecbur bırakıyor. Batarya en az 2-3 gün gidecek, oyun oynamayacak, kamerasıyla fazla işi olmayacak, 4" -4,5 "' ten büyük olmayacak bir telefon arıyorum. Bütçe en fazla 600 Tl. Wp olur android olur farketmez.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.