Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Excel Formül Yardımı
Bir satırın belli bir sütunundaki veriyi başka bir sütunuyla bağlamak istiyorum.
Şöyle ki, A1'de 213 sayısı var ve A2'de ise 7. Belli bir kutucuğa 213 yazdığım zaman hemen karşısına 7 yazmasını istiyorum. Çift taraflı çalışmasına da gerek yok. Yani 7 yazdığımda 213 vermesine de gerek yok.
Buna bütün satırlar için de ihtiyacım var.
Bir fikri olan var mı?
7 yıl
XBOX 360 Aldıracak Oyunlar
4 yıllık PS3 oyuncusuyum. Bu platformda birçok exclusive ve multiplatform oyun oynadım. Şimdi de malumunuz yeni nesil konsollar çıktı ve eski nesil ucuzladı. Yeni nesile geçmeden önce de bu nesilde yapmamın elzem olduğu şeyleri yapmak istiyorum. Size sorum şu:

360'a özel hangi oyunları oynamadığım için pişman olmalıyım? Hangi oyunlar için gidip PS3'ün yanına bir de X360 koymalıyım?

Aklıma gelen ilk isimler şunlar:

-Forza
-Gears of War
-Halo
-Alan Wake
-Metro 2033

Bu listeye PS3'te oynamamın imkansız olduğu hangi oyunları ekleyebilirsiniz?

_________________________

Edit: Konsolu aldım. 4GB'lık E modeli. (Bundan önce PS4 de aldım.) İlk oyunum Forza Horizon. Önerilere hala açığım.
8 yıl
Borderlands'te büyük hata
Yanlış hatırlamıyorsam 26 level bir soldier'ım vardı. Genelde online co-op oynarım. Bir gün yine online'a gireyim ama başka birinin oyununa katılayım dedim. 19 ya da 20 level'lık birinin oyununa katıldım. Görevler kısmını açtığımda onun görevleri gözüküyordu ama olması gerekenden fazlaydı. Benim görevlerim, onun görevleri birkaç alakasız görev hepsi birden aktif gözüküyordu. Single player kısmına geçtiğimde bu görevler hala aktifti.

Bunlardan biri de level 2 iken yaılması gereken bir görev. Marketten kalkan alıp dr. zed ile konuşmak gerekiyor. Ben de geldiğim nokta itibariyle dr. zed gözükmüyor bile. Ancak kalkanı alınca gayet de görev yapıldı olarak gözüküyor. Bunun gibi diğer level'ların görevleri ama hep yapmış olduğum görevler bende aktif olarak gözüküyor. Tekrar yapınca da tamamlanmıyor.

Çözebilmek için daha üst levelda olan birinin oyununa girdim, kendi oyunumu kurdum birçok şey denedim ama işe yaramadı. Ben de mecburen oyunu yarıda bıraktım. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
9 yıl
Tasarım dergisi
ben bir tasarım dergisine başlamayı belki de abone olmayı düşünüyorum da. sadece grafik tasarım değil de genel olarak tasarımla ilgileniyorum. yani mimari, endüstriyel tasarım, illüstrasyon gibi şeyler de var bunun içinde. önerebileceğiniz bir dergi var mı?

mesela şu nasıldır?http://www.dr.com.tr/Dergi/Grafik-Tasarim/Kolektif/Hobi-Spor/Dekorasyon-Mimarlik-Tasarim/urunno=0000000220338

ya da şu? (köklü bir dergiymiş biraz kafama yattı açıkçası)http://www.dr.com.tr/Dergi/Tasarim/Kolektif/Hobi-Spor/Dekorasyon-Mimarlik-Tasarim/urunno=000000000Y7R1

not: tasarımla alakalı forumda web tasarımdan falan bahsediliyor genel olarak, kültür-bilim forumunda da bunun gibi bir tartışmaya rastlayamadım.
9 yıl
Battlefield 4 Künyesi
Sitedeki Battlefield 4 künyesinde platform kısmına PC, PS3, XBOX 360 yazılmış. Bildiğin kadarıyla platformlar daha açıklanmadı. Bu kısmın değiştirilmesi mümkün mü, yanıltıcı bir bilgi olmasın.
9 yıl
PAZARlı malum site
bu siteden yaptığınız alışverişlerde kargo takip numarası aldınız mı ve bu numara işe yaradı mı? 26 nisanda verdiğim bir siparişi hala beklemekteyim ve verdikleri numara da çalışmıyor. birkaç kez şikayet maili de attım çalışmadığıyla ilgili ancak ellerinde sadece bu numaranın olduğunu söylediler. sizde de böyle bir sıkıntı var mıydı?
9 yıl
kupa maçına bilet alamayanlar
biletixin daha satmadığı bloklar varmış, sonradan satışa çıkacakmış diyorlar aslı var mıdır?
9 yıl
80710722, 80710723
başlığı anlamışsanız sorunumu da anlamışsınızdır. artık gına geldi bu hataları görmekten.

indireceğim her şeyde önce bu hatalardan görüyorum sonra şansım yaver giderse indiriyorum. bi bad company'nin 1.20 güncellemesini indirmek için bir ay düzenli olarak denedim sürekli hata hata sonra indirdim. bf3, rayman, worms hiçbir güncellemeyi ilk seferinde indiremedim.

saatlerce dene dene dene. denemediğim kombinasyon da kalmadı modemi aç kapa, firewallu kapat. dns yaz ip yaz. upnp yi kapat. media serverı kapat. yok arkadaş yok çözümü yok. ttnete de danıştım birçok kez. saçmalayıp durdular. çıldırdım bu hata kodlarından çıldırdım.

18 mb'lık güncelleme var mesela hızlıca iniyor iniyor %99da gümlüyor. battlefield 1943 indiriyordum az önce bekledim bekledim dınn 23'lü hata.
10 yıl
Dior Fahrenheit Aqua kullananlar baksin bi
dun tekin acara gittim. Yazlik parfum bakiyordum. Fahrenheit aquanin kokusu hosuma gitti fakat oradaki eleman yazin kullanamazsin dedi. Bvlgari aqva ile kiyaslayinca cok agir kalir kis kokusudur dedi.
Siz yaz mi kullaniyorsunuz kis mi, bir de kaliciligi nasil?
10 yıl
is bankasi yatirim hesabi islem ucreti
is bankasindan ilk imza hesabim var. Bir iki ay once bir yatirim hesabi actim. 1 adet b tipi likit fon satin aldim. Bir de 10 tl aktardim, sadece biriktirme amacli. Bugun baktigimda o 10 tl 8,42 tl olmustu. Yatirim hesaplarinda isletim ucreti uygulaniyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.