Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
18 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
87 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Photoshop’ ve çizim yeteneği olanlar yardımcı olabilir mi ?
Şu fotoğrafı çizgilerden oluşacak şekilde vector galiba birisi yapabilir mi ? Dövme yaptırmak için
3 yıl
Eskişehirdeyim nereyi gezeyim ?
Eskişehirdeyim nereyi gezeyim nerde çibörek yenir ? İlk defa geldim şu an esparkın ordayım ?
3 yıl
Ses kayıt işlerinden anlayan bakabilir mi ?
Behringer c1 mikrofon ve behringer um2 usb ses kartı var

Acer extensa laptopa bağlıyorum ama acayip bir dip ses ve uzaylı sesi gibi sesler geliyor sorununu çözemedim. Ses kartında falan hiçbir sorun yok denedik başka pcde ama evde sıkıntı çıkıyor sorunu ne olabilir ?
3 yıl
Ankarayı bilenler yardımcı olabilir mi hastane konusunda
Cumartesi günü diş hastanesine gidecem acili olan bir yer lazım randevusuz gidebileceğim özel olmasın ama ve batıkentten nasıl ulaşım sağlayabilirim.
3 yıl
Yurtdışı telefon hacına yine ZAM
Resmi Gazete'de yer alan Cumhurbaşkanlığı Kararı gereğince yurt dışından telefon getirenler bugünden itibaren 618,65 TL değil, 1500 TL ödeme yapacak.

Resmi Gazete'de yayımlanan karar sonrası, 618,65 TL olan IMEI kayıt ücreti, 1500 TL oldu.

Yurt dışından getirilen telefonlar için harcın ödenmesi de yeterli değil. Pasaport üzerinde yer alan kimlik bilgisiyle cihazda kullanılacak SIM kartın sahibinin bilgilerinin aynı olması gerekiyor.


Ahahaha saplaa
3 yıl
Yaşamıyoruz biz.
Bakın. Sen 25 yaşındasın ve amerikalısın ailenle yaşıyorsun. Herhangi bir yerde işe girdin ve 2 bin dolar alıyorsun en kötü. Gidip kredi çektin 20 bin dolar 20 ay vade ile gidip bu arabayı alıyorsun ve kredini ödedikten sonra da sana kalan para ile benzinini gezmeni yemeni içmeni çok rahat karşılıyorsun.

Tekrar bak. Sen 25 yaşındasın ve türkiyelisin. Herhangi bir şehrindesin. Asgari ücretle işe girdin. 20 bin lira kredi çektin be faziyle o 25-26 bin tl oldu. Eline geçen 20 bin tl ile ne yapabilirsin ? 97-98 ya da 2000 model külüstür bir araba aldın. Vergisini, benzinini bakımını masrafını kredinin taksitini ödedikten sonra sana kalan para ile karşılayabilir misin ? Kafanı boşalt bir düşün. Bütün düşüncelerinden arın ve düşün. Ne kadar şanssız olduğumuz gelsin aklına.
4 yıl
Bitirme tezi konu seçimi
gazetecilik bölümünde bitirme tezi yazıcam ama konu bulamıyorum. Beni çok kasmayacak bir konu bulmak istiyorum ama aklıma gelmiyor ne olabilir fikirlerinize açığım.
4 yıl
Ankaralılar yardımcı olabilir mi acaba ?
Ben cuma gecesi ankarada olucam aştide aştiden gece 12-1-2 gibi yenimahalle turgut özal mahallesine nasıl ulaşım sağlayabilirim metro servis otobüs ile eğer ulaşım var mıdır yoksa cumartesiye alıcam bileti
4 yıl
Askerlik ve tecil işlemleri bilen gelsin
Şu an hala ünide okuyorum. Tecil 31.012018 de bitiyor ama okulum bir dönem daha var ve bu dönemin kayıtları da şubatta açılıyor. 3 ocakta da finalim var. Ne yapmam gerekiyor benim ?
4 yıl
Bu anakarta bios güncellemesi şart mı ? A320m pro
Yeni topladım sistemi daha kurmaya vaktim olmadı bir de aklımdaki şu soru var bios güncellemesi gerekiyor mudur ? Bunu pcyi kurmadan öğrenmemin bir yolu var mıdır ?

Ryzen 3 2200g işlemci var anakart ise şuDH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle