Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Yüzbaşı
14 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
9 yıl
Bilgisayarım bozuldu mac almanın zamanı ama hangisini almam gerek karar veremedim
apple ekosistemini çok seviyorum. İcloud ile beraber dahada kullanışlı olmaya başladı. İphone ve ipad sahibiyim. 4 senelik sony vaio bilgisayarım bozuldu. Mac os x begendiğim içinde mac almak istiyorum. Eski bilgisayarımda da ubuntu kullanıyordum. Windows'a karşı bir tepkim olduğunu anlamışsınızdır herhalde windows 8 deki bios ile ilgili sorunlardan sonra artık %100 mac almaya karar verdim.
Alacağım bilgisayarı en az önceki gibi 4 yıl kadar kullanmak istiyorum.
Oyun konusunda football manager ve minecraft dısında bir oyun oynamadığım için grafik işlemcisi benim için o kadar çok önemli değil.
2012 macbook air 13 inch 2.0 ghz i7 8gb ram ve 256 gb ssd olan modelini almayı planlıyorum.
macbook airi dizayn olarak beğenmeme rağmen 4 yıl boyunca software updatelerini alıp iyi bir performans alabilirmiyim diye düşünüyorum ?
birde sizce 512 gb ssd olanını almaya değer mi ? aynı zaman aralıklarında yaklaşık 7 tane diziyi takip ediyorum ve hepsinin en az bir sezonu sığar mı diye düşünmekteyim.
nedendir bilmiyorum retina macbook pro yu çok beğeniyorum ama fiyat bakımından çok caydırıcı. ekranda bir problem olduğunu duydum ve kesinlikle hatalı bir ürün almak istemiyorum çünkü en az 4 sene kullanmayı planlıyorum ?
bilgisayarda dizi indirip izleyip genellikle yazı yazdığım için (pages ın document in cloud olayını çok seviyorum kesinlikle müthiş bir şey) retina bana fazla gibi görünüyor.
rMBP yu düşünmemin nedeni 4 sene boyunca en iyi şekilde kullanabileceğim gibi geliyor bana.
13 inch macbook air ın ekranı nasıl ? her sitede farklı yorumlar var.
sizce 14.1 inch core 2 dua 2.1 ghz 4 gb ram 500 gb hdd olan bir bilgisayardam 13 inch macbook air a geçmek iyimidir.
Hangisini almalıyım sizce ve Türkiyede en uygun nerede bulabilirim.
M
9 yıl
Nano sim
İphone 5 i Turkiye ye gelmeden once almak istiyorum. İphone 5 gelene kadar nano simin gelicegini zannetmiyorum Turkiye'ye (bagdat caddesindeki vodafone a sordum). Eskisi gibi kesicek miyiz bununla ilgili bir bilgisi olan var mi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.