Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
1

Yarbay
15 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
171 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
1
4 hafta
Mevduat Hakkında

Merhaba. Direkt örnekle başlayacağım. 720.000 tl param var mesela. Ben aylık 30.000 bin den 24 ayla projeden ev aldım. Ancak 2 sene kirada duracağım. Benim hem kira paramı için takviye yapabilecek hem de aylık 30.000 ödeyerek inşaat borcumu tamamlamama müsade edecek bir mevduat ürünü var mı? Yani ben her ay 30'ar bin çekeceğim. Ana para eriyecek ama en azından kira parası için maksimum getiri sağlaması gerekecek. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1
geçen ay
SonBirSarkiAzizBaskan

Dünkü ruhtan sonra artık zerre umut kalmamıştır. Şampiyonluğa bu kadar yakınken bu kadar uzak kalmak tarihi fırsatı tepmek ruhsuzların işidir. 3 sene dişimizi sıktık artık sıkacak diş kalmadı. Gereksiz kusurdan kibirden ve beceriksizlikten ibaret Ali koç ve yönetimi ile maç sonu dümenden üzüldükleri görülen bu kadro bu işi becerememiştir. Müneccim olmaya gerek yok 2+2=4. Ali koç ve yönetim istifa. Aziz başkan göreve gelsin gelmesin helallik almadan bu iş çözülmeyecektir.


#SonBirSarkiAzizBaskan

1
9 ay
İnternet üzerinden hat taşıyanlar?
Başvuran var mı ne kadar sürede geliyor?
1
10 ay
Gamepass Oyun Tavsiyesi
Arkadaşlar gamepasste oynayacak oyun bulamıyorum. Hem gamepass hem de ea access de anladığım ladarıyla eski oyunlar var. Yeni oyunlar da parayla ve çok pahalı. Çok sarmadı indirdiğim oyunlar. Tavsiyeleriniz var mı?
1
12 ay
Xbox One X alınır mı?
Arkadaşlar x series çıkacak kasım gibi. türkiyeye gelmesi ocak diye düşünüyorum. Fiyatı da en az 5.000 olur heralde. 4k tv sahibi değilim. Sizce 2700 civarı one x almak mı mantıklı yoksa 6-7 ay bekleyip 2 katı verip yeni seriyi mi almak mantıklı? Çok para vermek istemiyorum hem de beklemek çok işime gelmiyor bir an evvel alıp stres atmak istiyorum ama bir yandan da bu kadar vericem bekleyip yenisini mi almak diyorum?fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
1
12 ay
Xbox x serisi
Arkadaşlar ikinci el xbox x almak istiyorum. Ps'deki gibi sürüm önemli mi?
1
2 yıl
A70 vs m30s
Arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz? M30s bataryası büyük ama kullanımda çok fark var mıdır acaba? Bir de kamerada birbirlerine aman aman bir üstünlükleri var mıdır?
1
2 yıl
Kurutma makinası tavsiyesi
Arkadaşlar 4000 gibi tavsiye edebileceğiniz sadece kurutma makinesi tavsiyeniz var mı alırkwn nelere dikkat edilmeli?
1
2 yıl
mi box s 4k vs fire stick
Arkadaşlar merhana. Bir tv box almak istiyorum. Çok ybamcı olduğum bir konu. Öncelik tabiki hızlılığı kararlılığı ancak bir diğer önceliğim program çeşitliliği ve kolay yüklenmesi. Yani takıp çılartmadan olduğu yerden birşwylwe yüklemek denemek. Texrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
1
2 yıl
İş Tavsiyesi
Arkadaşlar işlek bir caddede 10-15 m2 dükkanda ne yapılabilir fikirleriniz önemli? Çiğköfteci geliyor aklıma aslında etrafında da çok yok sizlerin önerisi var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.