Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
11 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
102 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
4 ay
İPad 9.nesil Apple Pencil 1 sorunu

Merhaba arkadaşlar Bluetooth’u kapattığımda pencil devre dışı kalıyor yani kullanamıyorum. Bildiğim kadarı ile bluetooh’un açık olmasına gerek yok kullanabilmek için. Ve her bluetooh’u kapatıp geri açtığımda baştan eşleme yapmak zorunda kalıyorum. Var mıdır bunun bir çözümü acaba?Şimdiden teşekkür ederim.

geçen yıl
Mini Cooper 2008 model araçtan anlayan bakabilir mi acaba?

Merhaba arkadaşlar fotosunu attığım araçtaki yolcu kısmındaki airbag patlamış sonradan tamirli gibi çünkü yolcu kısmındaki airbag olan yerde bariz bir çizgi var. Satan arkadaş kesinlikle kaza geçirmediğini söylüyor. Lütfen fotoya bakıp bana yardımcı olabilir misiniz?

Not: yaşadığım ülkede ekspertiz vs bulunmamakta, ancak araba ustaları var ama onlar da çok bir bilgi sahibi değiller.

geçen yıl
Mini Cooper 2008 model araçtan anlayan bakabilir mi acaba?

Merhaba arkadaşlar fotosunu attığım araçtaki yolcu kısmındaki airbag patlamış sonradan tamirli gibi çünkü yolcu kısmındaki airbag olan yerde bariz bir çizgi var. Satan arkadaş kesinlikle kaza geçirmediğini söylüyor. Lütfen fotoya bakıp bana yardımcı olabilir misiniz?Not: yaşadığım ülkede ekspertiz vs bulunmamakta, ancak araba ustaları var ama onlar da çok bir bilgi sahibi değiller.

geçen yıl
Girne Amerikan Üniversitesi Hukuk okuyan bir arkadaş yazabilir mi acaba

Merhaba arkadaşlar GAÜ Hukuk'ta okuyan birisi bana burdan veya özel mesaj yoluyla ulaşabilir mi acaba bazı sorularım olucaktır. Hatta soruları buraya yazayım eğer cevap gelirse herkese yardımcı olmuş oluruz :)


-Hukuk eğitimi nasıldır, zor mudur yani hocalar zorluyor mu?

-Sınav sistemi nasıl yine hocalar gıcıklık yapıyor mu?

-Sınıf kaç kişi ve dersler nasıl işleniyor?

-Devam zorunluluğu var mıdır?


Cevap verecek olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

geçen yıl
Hukuk okurken ortopedik ortez ve protez(2 senelik) okumak

Evet arkadaşlar bu bölümü okuyan arkadaşlara sorum acaba bu bölüm çok mu zor? Hukuk okurken çok mu zorlanırım? Zaten 2 senelik bölüm diye yatıp mezun olacağımı düşünmüyorum, ders çalışmamın gerektiğinin bilincindeyim. Mezun olan arkadaşlardan ricam bana yardım etmeleri.Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

2 yıl
Araç paketi hakkımda yardım
Merhaba arkadaşlar şuan iki araba var önümde. İkisi ile de fiyat konusunda anlaştık ama hangisini tercih edeceğime karar veremedim.
Araçların ikiside Mini Cooper r56
1.Araba için şunu söyleyebilirim, istediğim renkte jantlar istediğim jant ama istediğim özellikler yok. 2008 model 130.000kmde.

2.Araba ise renk olarak siyah yani çok istemediğim bir renkte ve jantlarıjı pek beğenmedim. Bunun artıları ise sunroof,kol dayama ve yağmur sensörü var ekstra olarak. 2007 model 115.000kmde.

İkisinin de fiyatları aynı, siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. Benim kalbim özellikleri yüzünden 2.arabadan yana ama 1.arabada çok güzel gözüküyor.

Şimdiden teşekkür ederim.

Not:yaşadığım yerde pek fazla satılık mini cooper yok bu yüzden lütfen sahibinden veya başka bir yerden ilan atmayın
2 yıl
Mini Cooper Amblem Renk Solması
Merhaba arkadaşlar şu sıralar Mini Cooper bakıyorum ama baktığımda bazı arabaların ön ve arka amblemlerindeki Mini yazısının solmuş bazılarında ise solmamış ilk günkü gibi durduğunu görüyorum. Acaba bu arabanın nasıl kullanıldığının bir ipucu mudur?Yani logodaki renk solmuşsa araç genel olarak güneşte mi durmuştur.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim

Not olarak şunu da belirteyim arkadaşlar. 2008 Mini Cooper düşünüyorum alırken nelere bakmam lazım bunları da söylerseniz çok mutlu olurum.
2 yıl
MacBook Air 2017 alınır mı?
Merhaba arkadaşlar hepsiburada,teknosa gibi yerlerde 5400tlye Air 2017 satılıyor sizce alınır mı?

Amacım oyu oynamak değil. Okula götürücem ve şarj yeri arama sıkıntısı istemiyorum tek amacım ders odaklı kullanmak(photoshop gibi programlar kullanmayacam) ve arada film izliyim müzik dinliyim diyorum. Sizce bu fiyattan alınır mı?
3 yıl
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde okuyan bir kişi yardım edebilir mi?
Merhaba arkadaşlar okula ben bu sene kayıt yaptırdım.Şimdi derslerin başkangıcı 23 Eylül diyor,17-20 eylül ise etkileşimli ders kayıtları ve danışman onayları diyor.Şimdi birkaç sorum okucak.

-ben okula ne zaman gitmeliyim ve nereye gitmeliyim
-okulun ilk günü neler yapmalıyım

Şimdiden teşekkür ederimm
3 yıl
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde okuyan bir kişi yardımcı olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar okula ben bu sene kayıt yaptırdım.Şimdi derslerin başkangıcı 23 Eylül diyor,17-20 eylül ise etkileşimli ders kayıtları ve danışman onayları diyor.Şimdi birkaç sorum okucak.

-ben okula ne zaman gitmeliyim ve nereye gitmeliyim
-okulun ilk günü neler yapmalıyım

Şimdiden teşekkür ederimm
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle