Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
03 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
Ses kayıt cihazı kasedini dijital ortama aktaran bir alet?
Merhaba arkadaşlar. Bir yakınımın ses kayıt cihazındaki mini kasetleri PC ortamına **** veya .WMA uzantılı olarak aktarmaya yarayan bir alet arıyorum (İçeriğindeki programla da ses uzantıları değiştirilebilir, farketmez). Belki uç nokta olabilir ama Numark firmasının çıkarmış olduğu TTUSB Turntable cihazına benzer bir ürün baktım, ancak bir türlü gözüme ilişmedi aradığım sayfalarda. Acaba böyle bir alet mi yok piyasada ya da ses kayıt cihazına başka bir adaptör takılarak mı dijital ortama aktarma yapılıyor? Yardımcı olabilirseniz ne mutlu.
15 yıl
CeBit İzlenimleri, Turkcell ve Avea Stantları
Merhaba arkadaşlar... 5 Ekim Cuma günü gittiğim CeBit Fuarı'ndan bazı izlenimlerim: Katılmış olanlar da benimle hemfikir olacaktır ki, açılış saatinin geç olup kapanışın da erken olması sebebiyle fuar alanını çok detaylı olarak dolaşmaya imkân bulunamıyordu. Bunun yanında fuarda en çok kalabalığı toplayanlar Turkcell, Avea ve Digiturk bölümleriydi. Birçok eğlenceli sahne gösterilerinin ve aktivitelerin düzenlendiği stantlarda en çok üçüncü nesil teknolojisine yönelik tanıtımlar yapılmaktaydı.

Tüm stantlara dolaşamasam da fuardan edindiğim izlenim ve yeni çıkan çeşitli ürünlerin incelemesinin yanında makinemin bataryasının izin verdiği ölçüde çektiğim fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.
Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
16 yıl
3G ihalesi yarın açılıyor!
"7 Eylül 2007'de yapılacağı duyurulan 3G lisans ihalesi, mobil operatörler arasındaki tartışmaları da artırdıç Türk Telekom Teknik Elemanlar Derneği numara taşınabilirliği davasının sürmesi nedeniyle mahkeme açarken, Vodafone da 3G'nin sadece Turkcell'e yarayacağını iddia ediyor..."

devamı burada:http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=19024.

Geç olsun güç olmasın...
16 yıl
Userinit.exe hatası..
Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize iyi çalışmalar diliyorum. Benim sorunum XP Professional yüklü olan bilgisayarda MSN messenger üzerinden bir virüs bulaştığını düşünüyorum ve bilgisayar kapatılıp tekrar açıldığında Userinit.exe hatası veriyor. Bundan sonra hata bildirme raporunu gönderince bilgisayar belli bir süre açık kalıyor ama hemen ekran kararıyor ve bilgisayarı kapatmak durumunda kalıyoruz. Ağa bağlı bir bilgisayar olduğunu da belirteyim..Bu sorunun üstesinden gelmek için tavsiyelerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Not: Detaylı bir arama yapmadığım için belki aynı hata ile karşılaşmış başka topikler de olabilir, o yüzden kusura bakmayın.
16 yıl
O2 Cocoon
Genel tasarımı ve içeriği bir İsveç firması olan Syntes Studio tarafından hazırlanmış. Açılmamış halde aygıt cep telefondan çok gelecek zamandan gelmiş bir MP3 çalar görüntüsünde ve mavi LED ışığı da var. Enteresan bir tasarıma benziyor.http://www.mobilegazette.com/o2-cocoon-07x06x15.htm adresinde ayrıntılı bir incelemesi yapılmış.


16 yıl
Monitörde hertz sorunu!
Selam arkadaşlar, aslında sorum çok basit ama beni epey uğraştırıyor: Başka bir monitöre takmaya gerek kalmadan 60-75-85 olan hertz ayarımı tekrar eski haline nasıl geri getirebilirim? Normalde 75'i de görüyor monitör, ama 60'tan yukarıya çevirince bilgisayarı yeniden başlattığımda ekran karmakarışık çıkıyor. Bundan dolayı iki defa format atmak zorunda kaldım bilgisayarı.. Güvenli modda açtığım vakit ise hertz ayarları bu sefer gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
16 yıl
WD Passport'ta veri yüklemesi sorunu
Geçenlerde bu aletin 120 GB'lik olanını satın aldım. Ancak 80-90 GB boş yer varken HD ve DVD formatındaki filmleri çekme sırasında yeterli hafızanın bulunamayışı gibi bir hata verdi bilgisayar. Diğer taraftan 2,5 ya da 3 GB civarı boyuta sahip olan diğer HD videoları yüklemede bir problem çıkmadı. Acaba kopya koruma programı gibi birşey mi olabilir bu hata verişi aletin?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle