MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
01 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Windows 8 Aimp 3 Mini Player Sorunu!
Merhaba arkadaşlar. Aimp müzik çaları uzun zamandır kullanırım fakat Windows 8'de müzik çalarken simge durumuna küçültüldüğünde gelen mini player görev çubuğunun altında kalıyor ve ulaşılamıyor. Sorunu çözmek için görev çubuğunu gizleyip taşımak istediğimde oda kayboluyor, programı kaldırıp tekrar kurmamda işe yaramayanlar arasında.

6 yıl
backwoods puro nereden alınır?
7 yıl
2500 tlye oyun sistemi tavsiyesi
Butcem 2500 tl ne onerirsiniz sadece kasa
7 yıl
Aile ortamında izlenebilecek yabancı dizi var mı?
Evet arkadşlar aradığım şey tam olarak bu aile ortamında izlenebilecek aynı zaman da güzel bir yabancı dizi var mı? Örneğin ben şuan Game of Thrones izliyorum ama malumunuz her bölümde sevişme sahneleri var yani bu tarz bir dizi istemiyorum. Mesela Lost ta pek yoktu bunun gibi olan var mı? Breaking Bad nasıl mesela izleyen varsa?..
8 yıl
RockBox ile ilgili [ÇÖZÜLDÜ]
Sansa Clip+ ma rockbox kurdum fakat müzikler görünmüyor kendi yazılımı otomatik güncellerdi listeyi bunda nasıl olacak?Edit: Arkadaşlar sonradan farkettim normalde hafızasındaki MUSIC klasörüne kopyalıyordum fakat Rockbox ##MUSIC# adlı bir klasör oluşturmuş oraya taşıyınca hepsi göründü.
8 yıl
Kabataş'tan-Beşyol'a En hızlı Nasıl Ulaşabilirim?
Bursa'dan İstanbul Beşyol'a gitmek için genel olarak İDO kullanıyorum ve Kabataş iskelesinde iniyorum sonra tramvayla Cevizlibağ'a gidip daha sonra metrobüse geçip Beşyola gidiyorum fakat özellikle tramvayın yavaşlığından dolayı epey uzun sürüyor bildiğiniz daha kısa bir hat var mı? Taksi haricinde otobüs falan var mı daha hızlı ulaştıran?
8 yıl
Adsl yok
Sabahtan bu yana adsl bağlantısı yok telekomu arıyorum arıza kaydı bile bırakılmıyor. Başka kimsede var mı bu sorun?
8 yıl
Amnesia the Dark Descent güncellemesiyle ilgili
Arkadaşlar bu oyunu oynayayım dedim ama 1.2 güncellemesi varmış ve içinde Justine adlı ek pakette yer alıyormuş eğer 1.2 ye güncellersem sadece ek paketmi oynanıyor yoksa en baştan başlanabilyor mu? Önce 1.1 re güncelleyip yunu bitirince mi 1.2 ye güncellemeliyim?
8 yıl
silinsin
8 yıl
Browning Magnum 800 mü Gamo p900 mü?
Arkadaşlar atış talimi yapmak için havalı silah almaya karar verdim bütçem 150 tl civarında. Tüplü olmasını istemiyorum kurmalı tek atış benim için ideal. Sizce Gamo p 900 mü yoksa Browning Magnum 800 mü? Büyük ihtimal Magnum alacağım 4.5 kalibre olanından çünkü çıkış hızı çok iyi gözüküyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.