Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
11 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Kurslar ve ücretlerle ilgili soru
Merhaba,

Kayıt olmayı düşündüğüm kurs direksiyon sınavı ücreti 60 tl'ye ek direksiyon sınavı masrafı diye 30 tl talep etmekte. Bu yasal mıdır?

Bir de sınav giriş belgemi aldığım zaman 50 tl gibi bir ücret istediklerini kaydettiler. Bu iki ücret yasal mıdır, bilen var mı?

Tesekkurler.
7 yıl
Almanya'da (veya Avusturya'da) hangi informatik?
Merhaba,

Bir-iki sene icerisinde Almanya'da veya Avusturya'da bir informatik bölümüne girmeyi düşünüyorum. Okuyan veya bilgili olan arkadaşlara sorum, hangi üniversite daha iyidir? tu9'daki bütün üniversitelere başvuru yapmayı düşünüyorum ama hangisi daha iyidir bilemedim. Tek duyduğum şey okulu adam gibi bir sürede bitirmek istiyorsam RWTH Aachen'e gitmemem gerektiği, gerisi hakkında bilgisizim.

Şimdiden teşekkürler.
9 yıl
Harem-Ülker Sports Arena
Bu pazartesi maça gitmeyi düşünüyorum fakat daha önce hiç gitmemiştim Ülker Sports Arena'ya. Harem'den nasıl gidebilirim?
9 yıl
Xperia S mi Xperia P mi?
Sizce hangi telefon F/P olarak daha iyidir? Almayı düşünüyorum, ikisi de olabilir ama kararsız kaldım.
9 yıl
Xperia'ların hangisi?
Merhaba. Yarın cep telefonu alacağım ve 1000-1300 TL arası bütçem var. Sizce hangi Xperia modelini, veya bu fiyat aralığınad performansı iyi olan modeli almalıyım? İlk Android telefonum olacağı için bir fikrim yok, Symbian'dan geçiyorum.
9 yıl
Hala daha hat aktivasyonu yapılmadı
27 Kasım'da Akıllı Evim Paketleri'ne başvurdum, 29 Kasım'da gelip internetle telefonu bağlayıp numaramızı verip gittiler. Sonra büyük uğraşlarla 10 Aralık'da da Tivibu kuruldu. Fakat nedense hala hat aktive edilmedi. Bütün hizmetleri sorunsuz şekilde kullanabilmeme rağmen hat beklemede olarak gözüküyor. Neden böyle olabilir, bi fikri olan var mı?

Edit: Tahsin Yılmaz'a tweet attım, bir saat içinde 121 arıza'dan bir eleman aradı. Ondan sonra çözüldü.
9 yıl
Sizce hattım en yüksek hangi hızı alabilir?
Merhaba. Sizce aşağıda değerlerini verdiğim bir hat en yüksek hangi hızı alabilir?

9 yıl
Hangi cihazı seçmeli?
Merhaba. Ekip randevu almak için aradığında özellikle bir cihaz getirmelerini söyleyeceğim, sizce hangisi olmalı? Vestel baştan gitti zaten ama Airties mi, Motorola mı?
9 yıl
Tivibu Ev'de Seç İzle ve Tekrar İzle
Merhaba. İki-üç gün önce Tivibu Ev'e abone olduk, gelip bağlayacaklar yakında. Sorum şu: Tivibu IPTV protokolü üzerinden çalıştığı için kota yeme gibi bir derdi yok ama bu Seç İzle ve Tekrar İzle'deki içerikleri izlerken kotadan yiyecek mi? Yoksa onlar da IPTV üzerinden iletildiği için kota sıkıntısı yok mu?
9 yıl
Aynı anda iki modem
Merhaba. Bizim evde televizyonun olduğu odada tivibu ve modemi bağlı fakat biz interneti o odada kullanmıyoruz. Başka bir odaya modem bağlamayı düşünüyoruz. Başka bir modem daha aynı anda internete bağlanabilir mi tivibunun ki de bağlıyken?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.