{"HasError":false,"Message":"","Data":"\n\n
\n

Bu Mesaja Gelen Cevaplar

\n
\n
\nhayırlısı olsun güzel fiyata almışsınız.

elegant plus modeli r410 karışım gaz .kaçak durumunda ilave edilmesi zor .Artı olarak daha tok malzemesi ve elit bir görünümü var.ayrıca bana göre faydalı bir özellik olan ionizer özelliği var.Dahili wifi yok.

prime modeli ise bu yıl çıkan son model r32 yeni nesil gaz var, tek tür olduğu için ilave edilmesi daha kolay.Çok azda olsa artı performans , ses ve enerji tasarrufu farkı var.Ancak ionizer özelliği yok.Dahili wifi yok.

Birebir inceleme fırsatı olmasada elegant plus modele göre daha zayıf basit ve slim bir tasarımı olduğunu söyleniyor.Bu birazda kişisel bir olay.

vakum olayı ise .sistem kapalı çevrim olduğu için gazın hava ve nem ile temas etmemesi gerekiyor.yüzde yüz olmasada vakum aleti ile boru içindeki nem ve havanın büyük kısmı alınıyor.Vakum işleminin klimanın tam performans ve gazın özelliğini koruyup kompresör ün ömrünü uzatması açısından büyük önem taşıyor.yapılmazsa tabi ki klima patlamaz çatlamaz yanmaz ancak her işin usülüne göre yapılması gerek.Neticede para karşılığı ürün hizmet alıyorsunuz herkes bunun en iyi ve tam şekilde olmasını ister.
\n \n
\n \n 1\n \n\n meeb\n | 7 ay\n
\n\n \n
\n\n
\n\n","HashErrorCode":0,"UnixTime":1581962474.0}