{"HasError":false,"Message":"","Data":"\n\n
\n

Bu Mesaja Gelen Cevaplar

\n
\n
\ndediğim gibi sizi gerçekten anlıyorum ve söylediklerinizin bir kısmına katılıyorum hocam. birçoğumuz aynı çıkmazdayız. benim sadece belirtmek istediğim, herkesin dediği gibi bu akn hareketi yüzünden bu halde olduğumuz kısmının tam olarak öyle olmadığı. akn hareketi haksızlığa uğruyor, anlamsızca çok sert bir dille eleştiriliyor. bu durumda olmamızın sebebi açgözlü firmalar tamamen. eğer btk bu işin fiyatlandırma kısmına da bir düzenleme yapsaydı çok iyi olacaktı. (böyle bir yetkileri var mı bilmiyorum tamamen kendi dileğimi belirttim)

eskiden belki bu kadar fahiş fiyatlar yoktu fakat parasını verdiğimiz hızı yine alamıyorduk. 25 mbps fiber bağlatıp ayın 20 günü 3mbps kullandığımız dönemde de benzer bir kazık yiyorduk. ayrıca gece 2-8 arası tam hız kullanma durumu da bu akn hareketi sayesinde gerçekleşti. yani akn dolunca 3mbps'i gece dahil ay bitene kadar sürekli kullanmak zorundaydık.

şimdi 2-3 yıllık güzel denebilecek bir geçiş dönemi olduğu için o günleri çabuk unuttuk gibi oldu.

sizin (hepimizin) haklı sebepleriniz var fakat hedef aldığınız kişiler yanlış. o kişiler olmasaydı bugün daha iyi durumda olabileceğimizi sanmıyorum. belki daha kötü de olmazdık ama kesinlikle daha iyi de olmazdı durum. bu laftan nefret etsem de yaşadığımız ülke belli. artık zorla söyletiyorlar insana.
\n \n
\n \n 0\n \n\n sroad\n | 8 ay\n
\n\n \n
\n\n
\n\n","HashErrorCode":0,"UnixTime":1582582584.0}