{"HasError":false,"Message":"","Data":"\n\n
\n

Bu Mesaja Gelen Cevaplar

\n
\n
\nAbysus güzel ama onu aldın mı yediğin physical damage i düşüen bir şeyler lazım. Red mapleri geçtim sarı maplerde T5 t10 bile tek atarlar.

Hemophilia eldiven cyclone da çok tercih edilen bir şey değil. Cyclone zaten area onun yerin prefixi boş bir eldiven alıp +1 melee range craftlayabilirsin.

Amulet daresso's salute kullan. Bunları yaparsan hem movement speed gelcek hem cyclone çapı artacak bu sayede clear speed artacak.

Essence worm kullanma. Onun yerine prefixi boş bir rare yüzük al -6-7 mana cost craftla. Yetmiyorsa ikinci yüzüğe de craftla.

Kemeri Belt of the Deceiver al. Ucuz. Res falan da var.

Pride, flesh and stone, dread banner kullan azcık mana kalsa da mana cost yüzüklere verdinmi mana sıkıntısı çekmezsin.


Two handed silah ile crit gitmek hiç bütçe dostu değil. Kesinlikle yeni başlayanlar için uygun değil Passive Tree den Resolute Teknike ver. Crit ile ilgili bütün nodları geri al daha yararlı şeylere ver. Mesela en sağda Fatal blade ve 3 küçük nodu geri al.
En solda disembowelingi kaldır

Yok banane illa crit gidecem diyorsan başlığı starkonja al.
Hatta sword ile ilgili nodların hepsini sil axe geç artık. Kitava's Feast Void Axe baya bir ucuzlamış onu al. Güzel bir baltadır. Kitavas seni red maplere kadar götürür. Mana sıkıntısı da çekmnezsin kitavas alırsan.

Nodları silmekten o kadar korkma regrete acıma. İlk buildin günahı olmaz. Zaten questlerden 14-15 gelmiştir. Çok da harcamıcan yani.

Daha da fazla clear speed istiyorsan paran varsa veya olunca devoto's devotion al.

Bunları yap bir kaç level daha atla. Sonra 3. labı yap.
\n \n
\n \n 0\n \n\n mechatengu\n | 7 ay\n
\n\n \n
\n\n
\n\n","HashErrorCode":0,"UnixTime":1582447380.0}