{"HasError":false,"Message":"","Data":"\n\n
\n

Bu Mesaja Gelen Cevaplar

\n
\n
\nGeç onları sen birşey bildiğin yok.
Kullandığın f-16 nereden geldi? Suriyede sürdüğün binlerce m-60 tankı hibe olarak kullan dur ne güzel. Onları hayrına verdiler değil mi? Avantadan silah alırken, yardım alırken nato iyiydi tabi.
Zihniyet meselesine gelince 1987 yılında özal ab'ye tam üyelik başvurusu yaptı. Senin zihniyetin. Anap partisini bilmesek neyse. Senin yaşın bile yetmez özal iktidarına.
Senin anlatabileceğin ve bildiğin birşey yok ki anca böyle kelime oyunu yaparsın.
Öyle tatava yapıp durmayın çok şikayetçiysen çıkarsın natodan, çekersin abden başvurunu bağımsız olursun.
Adamların kapısında dilencisin bir de gururlu numarası çekiyorsun. Avrupa birliğinden altyapı için hibe fonları alırken o paraları çatır çatır yerken iyiydi. Adamlar sana neden para veriyor? Ben olsam çoktan kovmuştum. O ab parlamento toplantısında dosyanı yüzüne fırlatırdım. Git rusyanın, çinin kapısında takıl belki nato koruması olmayınca adamdan sayarlar seni.
2 kuruşluk fikirlerim seninkilerden daha çok bilgi içeriyor.
Neymiş bağımsız olacakmış\"\" Senin gibilere söylenecek tek laf: Neyine güveniyorsun zibidi? Suriye uçağı diye rus uçağını vurunca arkadaşına taş atarken yanlışlıkla yoldan geçen büyüğü vuran çocuk gibi abi abi diye natoya koştun daha 2 sene önce\"\" Neymiş 2 füze rampası alacakmış amerikayı sindirecekmiş\"\" Adamlar istese o s-400 bataryalarını sana monte edemez sanki. O kadar gemi, uçak olacak istese 1 ayda türkiyeyi dümdüz edebilecek güçte ama s-400le abd sinecek\"\"
Evet sen gerçekten benle muhattap olma. Birşey bildiğin yok. Bağımsız olacakmış\"\"
\n \n
\n \n 0\n \n\n Vanished Man\n | 8 ay\n
\n\n \n
\n\n
\n\n","HashErrorCode":0,"UnixTime":1582685707.0}