{"HasError":false,"Message":"","Data":"\n\n
\n

Bu Mesaja Gelen Cevaplar

\n
\n
\nYazsınlar hocam, bunda sıkıntı yok\"\" Forumda belli arkadaşlarımız var mesela,
bugün aracımı satıyorum dese aracı ne olursa olsun (fiyatı abartı olmamak şartı ile) gözüm kapalı alabilirim/tavsiye edebilirim,
şu anda kullandığım aracımı forumdan @panther arkadaşımızdan aldım, ve ilerde bir gün yine aracını satıyorum dese etrafımda kim varsa hiç düşünmeden tavsiye edebilirim.

burada konuştuğumuz (gerek yüz yüze, gerek telefonla, gerekse sadece buradaki yazılarından) insanlar içerisinde o kadar kaliteli, beyefendi, sözüne güvenilir insanlar var ki bunların araçlarını hiç tanımadığınız ne olduğunu bilmediğimiz insanların araçları yerine daha rahat alabilirsiniz.

Örneğin yukarıda bir arkadaşımız kendi aracının ilanını paylaşmış (@msansertekin) ben şu anda etrafımda jazz arayan birisi olsa bu arkadaşımızın ilanını tavsiye ederim. (kendisini tanımam,hiç konuşmuşluğumuzda yoktur ama yazılarına denk geliyorum, okuyorum, görüşleri içerisinde katılmadıklarımda oluyor ama sahibinden de hiç tanımadığım insanlar yerine bu arkadaşın aracını almak yada tavsiye etmek benim için daha güvenilir. Tabi bunun tam tersi üyelerde var \"\" mesela onlardan birisinin burada ilanını görmekte iyi bir şey, böylece uzak durulması gereken aracıda görmüş oluyorsunuz\"\"
\n \n
\n \n 22\n \n\n otomobilci_x\n | 2 yıl\n
\n\n \n
\n
\n
\nbunda ne gibi bir sakınca gördün onu anlayamadım
\n \n
\n \n 1\n \n\n canermm\n | 2 yıl\n
\n\n \n
\n\n
\n\n","HashErrorCode":0,"UnixTime":1582087849.0}